23 Sep 17, 23:05:02

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
23 Sep 17, 23:05:02

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24904
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 15
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 9
Total: 10
Google

Author Topic: Uimire  (Read 3710 times)

Offline tR-

• Newbie
  • *
Uimire
« on: 22 Jul 08, 13:22:40 »
Baieti sunt uimit.eu kred k jokul e mai incitant knd jok in ekipa pierzatoare.dar ma siktiresk knd fragari se muta in ekipa ku mn. Si trebe sa se autobalanseze ekipa k se ajunge 8 playeri kontra la 6 si eu neaparat ma mut kiar daka ma sinucid.da nui frumos.eu respekt tennetul k am dat d adversari p cinste.dar si fragari p masura cea ce nu suport.admini in kazul acesta folositi admin_t(ct)ptr a face ordine printre fragari
« Last Edit: 22 Jul 08, 13:39:32 by Cippo »

Fantasy

• Guest
Re: Uimire
« Reply #1 on: 22 Jul 08, 14:46:11 »
citeste ce ai scris si spune-mi cum ti se pare

Offline rFi

• Full Member
  • Zambeste, atunci cand doare cel mai mult.
« Reply #2 on: 22 Jul 08, 15:28:44 »
nu inteleg... :glasses9:
Primul om care a preferat să ?njure dec?t să dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizaţiei

Offline Q-Pack

• Full Member
  • NuCautaAnturajCuMine
« Reply #3 on: 22 Jul 08, 16:25:52 »
io am inteles , tR- pe unii chiar nu intereseaza ca tu te muti de la o echipa la alta ca sa echilibrezi , nu iti convine momentul , iesi si gata nu esti obligat . app : autoteambalance se da la 1-2 runde, asa ca stai fara grija ca nu se sta 3-4 runde 8 contra 6 . daca esti zeu joci la orice echipa , chiar daca se baga toti fragarii la tine in echipa . asa ca : go & play . HF & GL !!!
Uitate in oglinda inainte sa critici pe altii !

Offline tR-

• Newbie
  • *
« Reply #4 on: 22 Jul 08, 16:31:16 »
Da baieti imi place kum ganditi rece si la subiekt.stiu d autoteam balance dar...am vrut sa spun ka exista pe rerver jumate fragari si jumate buni adversari.si nu vreau sa specific kas zeu.si zei mor.si baieti plang kateodata,orice nas isi are nasul.skz baieti ka vb asa das un tip kam komik simi place sa ma avant in vorbe.nu sa le arunk in vant.

Offline antraX

• Tennet Elders
  • Jr. Member
  • *
  • greu la deal cu boii mici :)
Uimire
« Reply #5 on: 22 Jul 08, 16:46:41 »
tR daca te incapatanezi sa mai postezi in felul asta , iti sterg contul , fara suparare dar ai un mod de a scrie de te ia durerea de cap.
Traiasca teNNet , traiasca antraX :D

Offline tR-

• Newbie
  • *
« Reply #6 on: 22 Jul 08, 16:59:57 »
Bine imi cer scuze.multumesk pentru avertisment si o sa incerc sa ma exprim mai pe intelesul tuturor

Offline rFi

• Full Member
« Reply #7 on: 22 Jul 08, 17:40:57 »
Da baieti imi place kum ganditi rece si la subiekt.stiu d autoteam balance dar...am vrut sa spun ka exista pe rerver jumate fragari si jumate buni adversari.si nu vreau sa specific kas zeu.si zei mor.si baieti plang kateodata,orice nas isi are nasul.skz baieti ka vb asa das un tip kam komik simi place sa ma avant in vorbe.nu sa le arunk in vant.

O intrebare , Asa scrii si cand iti faci temele?

:BangHead: N-ar fi mai simpul sa scrii asa ? " Da baieti imi place cum ganditi la rece si la subiect , stiu de autoteam balance dar , am vrut sa spun ca exista pe servar jumate fragari si jumate buni adversari si nu vreau sa specific ca sunt zeu , si zeii mor , si baietii plang cateodata , orice nas isi are nasul , scuze baieti ca vorbesc , dar sunt un tip cam comic si-mi place sa ma avant in vorbe , nu sa le arunc in vant "

@ Sincer , e mult mai simplu si mai explicit  :icon_study:

Hf!!!
Primul om care a preferat să ?njure dec?t să dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizaţiei

Offline tR-

• Newbie
  • *
« Reply #8 on: 22 Jul 08, 17:44:17 »
Poate ka nt am mai facut posturi.nus mircar.dar vad ka a venit vremea sa scriu mai ordonat.eu muncesk si doar in weekend pot juca cs.cam 30 de ore.

Offline rFi

• Full Member
« Reply #9 on: 22 Jul 08, 17:45:43 »
Poate ka nt am mai facut posturi.nus mircar.dar vad ka a venit vremea sa scriu mai ordonat.eu muncesk si doar in weekend pot juca cs.cam 30 de ore.
:BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Offline tR-

• Newbie
  • *
« Reply #10 on: 22 Jul 08, 17:48:18 »
Am incercat sa editez postul da am uitat ra va spun ca eu scriu de pe telefon.de aceea eu ma rezum la prescurtari

Offline tR-

• Newbie
  • *
« Reply #11 on: 22 Jul 08, 17:49:14 »
Uite iar am gresit

Offline tR-

• Newbie
  • *
« Reply #12 on: 22 Jul 08, 17:51:53 »
Eu am doar scoala vieti poate nu ati trecut prin ce am trecut eu.poate am fost mai destept decat voi cand am fost mic.poate nu.dar mai greseste lumea.voi nu gresiti?

Offline rFi

• Full Member
« Reply #13 on: 22 Jul 08, 17:58:49 »
Eu am doar scoala vieti poate nu ati trecut prin ce am trecut eu.poate am fost mai destept decat voi cand am fost mic.poate nu.dar mai greseste lumea.voi nu gresiti?

GRABESTE-TE INCET !!!

Offline Puric3

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #14 on: 22 Jul 08, 18:08:27 »
ai un mare NU la slot

sa traiesti