21 Nov 17, 04:31:46

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
21 Nov 17, 04:31:46

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24905
  • Total Topics: 1777
  • Online Today: 9
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 4
Total: 5
Yahoo!

Author Topic: Cerere unban - parazitu  (Read 1819 times)

Offline parazitu

• Hero Member
  • PuertoRico
Cerere unban - parazitu
« on: 27 Feb 13, 21:19:44 »
Nick'ul : SRB
IP : 195.242.245.110 (probabil banat si pe steam)
Harta de_train
Ora aproximativa 21:10

Hopaaa, se pare ca avem un nou admin: fapta. CINE ESTI, CAND AI APARUT, DE UNDE VII ?!
Se pare ca acest admin sufera de sine, beneficiaza de prea multa putere crede el de cand are admin pt ca repet, e un anonim pt mine.

Deci pe langa faptul ca pe o alta harta, el fiind CT, trimitea mesaje de pe admin_say (sau cum ii zice) gen "CT de ce mergeti toti scara" (sau ceva de genu'), acum se gaseste sa-mi dea mie slap ca cica nu merg la bomba..cand mai erau doar 2 secunde iar bomba era chiar sub ochii mei (eram terro, sa precizez).

Mi se pare mie sau de la un timp primesc numai incompetentii acces aici? Sincer.. fapta..oricare esti tu, te ingrop. Singura ta arma intr-o lupta cu mine este adminul (pe care nu il meriti pt ca esti un incompetent, un frustrat amarat). La CS te urc pe harta, si la orice altceva. Asa ca nu cauta motive sa ma ataci aiurea.

Aa da, si ban-ul pt ce mi l-ai dat? e justificat? Cererea asta este si o reclamatie. Daca sunteti un server responsabil ar trebui sa luati masuri.
<3 Србија

Offline fapta

• Newbie
  • *
Re: Cerere unban - parazitu
« Reply #1 on: 27 Feb 13, 21:34:44 »
Modul recalcitrant in care ai pus problema aici este la fel ca pe server. Copil nervos cu atitudine pe net. Sunteti multi asa. Care, in fatza unui monitor, "au vorbele la ei". Eu sugerez sa nu se scoata  ban-ul. Semnalele de avertizare pe care le-am dat pe server erau pentru toti, nu doar pt tine. Lumea s-a conformat, nimeni nu a zis nimic..doar tu.
Ah. Sa nu uit: nu sunt admin nou (pt cine a fost pe server de prin 2005 incoace).

Numai bine si ganditi de muulte ori inainte de a face/zice ceva.

Regards.

Offline [DhT] Stranger

• Doar un Străin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *
« Reply #2 on: 27 Feb 13, 21:35:58 »
Pana acum 3-4 zile parca avea helper :-? si tot era cu gura mare. Se lua la cearta cu mine si nu mai stiu cu care. Avea raspunsuri gen "Ce vrei?!" sau "sa iti vezi de ale tale" si chestii din astea.
Eu nu sufăr de nebunie….mă bucur de ea în fiecare minut.

Offline parazitu

• Hero Member
  • PuertoRico
« Reply #3 on: 27 Feb 13, 21:43:02 »
Iti spun eu ca atitudinea asta o am si in realitate.. nu te cunosc, nu ma cunosti.. asa ca mai usor cu presupunerile.

Revenind la subiect; ce mesaje ai dat tu si cine s-a conformat?

"CT de ce mergeti toti scara" -asta intra in atributiile unui admin? asta e mesaj trimis de unu` care cauta anturaj cu "japca".. si presupun CA COnformarea s-a vazut runda urmatoare cand probabil, organizarea CTerilor a fost mai reusita.

Apoi, multe lume de aici stie ca eu daca nu te iei de mine nu-ti zic nimic. Daca te-ai luat fara motiv, sunt recalcitrant si s-ar putea sa ma pis pe tine.. din picioare.

Deci banul mi l-ai dat fara motiv, te bagi aiurea in seama, cauti anturaj, suferi de admin.. mai enumar? Esti un ratat amice.

Cei pudici sa ma lase cu sentimentalismele, daca am ceva de zis o zic.
<3 Србија

Offline fapta

• Newbie
  • *
« Reply #4 on: 27 Feb 13, 22:29:32 »
Observ in continuare ca ai aceeasi atitudine de golan. Daca fierb hormonii in tine rezolva problema. Ai mare, mare grija la jigniri. Atitudinea de bad boy pe care o arati in propozitiile astea de analfabet in care primeaza cuvintele care le folosesc mai mult tiganii arata, din pacate, ca esti inca un inadaptat care "a avut grija" ca serverul asta sa se duca dracu. Imi pare sincer rau.

Nu am cu cine discuta.

Last reply.

Offline parazitu

• Hero Member
  • PuertoRico
« Reply #5 on: 27 Feb 13, 22:49:16 »
Imi place ca ocolesti subiectul si nicidecum nu gasesti un argument care sa justifice ban-ul.
Lasa tu hormonii si alte chestii, asa vorbesc de cand ma stiu si mi se rupe de ce zici tu, sau ce zice altu'. Si crede-ma, tu esti mult mai predispus sa fii tigan decat mine.. limbajul pana la urma il aleg in functie de interlocutor.. iar pe tine sincer nu dau un leu.

<3 Србија

Offline O_o

• Special Access
  • Full Member
  • *
  • ......... O_o ........
« Reply #6 on: 27 Feb 13, 22:52:29 »
Pana acum 3-4 zile parca avea helper :-? si tot era cu gura mare. Se lua la cearta cu mine si nu mai stiu cu care. Avea raspunsuri gen "Ce vrei?!" sau "sa iti vezi de ale tale" si chestii din astea.

sa te ajut?:)))) mie imi filozofa:)))
Asculta tot, dar nu crede tot!?!!

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #7 on: 28 Feb 13, 09:09:48 »
Downgrade la helper pt fapta.
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!