21 Nov 17, 04:32:39

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
21 Nov 17, 04:32:39

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24905
  • Total Topics: 1777
  • Online Today: 9
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 5
Total: 6
Yahoo!

Author Topic: unban  (Read 3397 times)

Offline MadDoc

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
Re: unban
« Reply #15 on: 16 Feb 13, 11:13:01 »
Nu-mi amintesc sa fi dat ban, sau sa fi facut poze unui jucator cu numele "n-am.casti". Asa ca descrie harta, ziua, ora, eventul sa cautam in loguri. Esti sigur ca asta e numele cu care jucai? Am dat ban-uri mai multor jucatori, si daca esti unul dintre ei, te anunt inca de pe acum ca pastrez toate pozele.

re: deci sa inteleg ca ma iei la misto..omu iti zice ca ai dat ban si ca motiv ai pus neprezentare poze, pozele fiind primite si banu fiind dat a 2 zi...cam neseriosi,oricum refuz sa ma cert cu un tn

Foarte bine ca refuzi. Pur si simplu, vii dupa 3 saptamani, si nu-mi amintesc toate detaliile. Am un job solicitant si nu retin toate lucrurile neimportante.  Dar am o regula, nu dau ban fara dovezi. Si nu ma doare capul. Deci, banu-ul a fost trecut pentru ca nu-mi dat pozele, spus chiar de tine. Dupa ce mi le-ai dat, eu le-am pus pe forumul de admini, (nu-l poti vedea tu), pentru ca nu mi s-au parut chiar ok. Nu s-a ajuns la nicio concluzie, pana acum...

Offline MadDoc

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #16 on: 16 Feb 13, 11:52:21 »
Cerere Unban - n-am.casti

Nick:n-am.casti
IP:109.101.219.19
Harta inf
Ora aproximativa ...acum vreo 2 sapt

Buna ziua, mi s-au facut poze de catre adminul maDdoC, poze care i-au fost oferite insa cu o intarziere din cauza problemelor mele cu rezistenta din sursa de alimentare a pc-ului care se blocheaza la intrarea in anumite aplicati dupa un timp...si cum am jucat cs ceva timp pana sa mi se faca poze a trebuit sa intru pe messenger pt a ii inmana pozele adminului(valver+12 ani cred)

Amice, abtine-te de la comentarii. Am verificat, a durat 25 de minute sa ma abordezi pe mess si 16 zile sa faci o cerere de unban. Daca o faceai imediat, atunci si comunitatea de admini se mobiliza mai repede si primeai unban. A durat atat din cauza latentei tale. Ti-ma dat unban.

Offline campion.pe.sate.la.paint

• Newbie
  • *
« Reply #17 on: 16 Feb 13, 11:53:11 »
deci imi reprosezi mie ca vin dupa 3 saptamani insa voi nici macar nu ati fost in stare sa ajungeti la o concluzie aspupra unor poze total normale...slab good luck to next post

Offline MadDoc

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #18 on: 16 Feb 13, 11:56:56 »
Eu mi-am facut datoria, am pus pozele in aceeasi zi, sa-si dea cu parerea fiecare. Iar daca pe tine nu te intereseaza sa joci pe serverul acesta, adica nu faci cerere de unban, noi de ce ne-am grabi cu concluziile?!? Lasa atitudinea zaflamitoare - ai facut cerere, ti-am dat unban. Unul din moderatori sa scoata banul din lista lui Anderson.

Offline curzzz

• Newbie
  • *
« Reply #19 on: 16 Feb 13, 13:25:18 »
gj