21 Nov 17, 04:33:35

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
21 Nov 17, 04:33:35

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24905
  • Total Topics: 1777
  • Online Today: 9
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 5
Total: 6
Yahoo!

Author Topic: Spoon  (Read 4524 times)

Offline MadDoc

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
Re: Spoon
« Reply #30 on: 8 Jan 13, 15:24:30 »
INCA ODATA GG MADDOC !!!  BIG UP !

Am un singur merit - nu stia ca sunt admin si s-a pacalit! In mod normal cred ca ar fi fost mai precaut. :)

Astia mai mari, nu uitati sa dati ban-ul si apoi treceti-l in lista lui Anderson! Over and out!

Offline C

• Newbie
  • *
« Reply #31 on: 8 Jan 13, 17:10:00 »
Salut!

Mai stiti cand i-am facut reclamatie lui spoon, cu dovada niste filmulete, cateva luni ago?!
Nu m-ati bagat in seama :| Nu vreau sa ies in evidenta cu acest post (pe dracu`, chiar vreau!) doresc numai o scuza de la Xtr si de la Corz care ii luau apararea lui spoon in prostie, ba chiar jignindu-ma...

Acum serios, s-a uitat cineva la acele filmulețe (in întregime) ?

@spoon, daca vezi: Esti patetic amice, nu stiu cum ai fost in stare sa minti atat (mai ales in reclamatia facuta de mine) cand te stiai vinovat...

Offline gA

• gA
  • Full Member
  • *
« Reply #32 on: 8 Jan 13, 17:22:34 »
unii persevereaza in skill iar altii in cheat - uneori e chiar dificil sa reusim sa identificam care cum ce insa pot sa iti zic ca stiu multe cazuri in care s-au luat decizii pe dovezi nu foarte clare si uneori decizii gresite

pana nu apare metoda perfecta sau scaparea nu prea avem ce sa facem.

hai sa nu mai taraganam prea mult toata povestea asta , nu pt ca ne face pe noi sa aratam prost ci pentru ca nu vom rezolva nimic - nu exista nici o regula dupa cum se vede care sa interzica rularea comenzilor amx_demo si ss pe admini insa trebuie sa intelegi ca demoul facut din postura de spectator este eronat . chiar am studiat problema pe toate partile si este mai mult decat inconcludent in unele cazuri. (chiar incriminatoriu la prima vedere)

dovada si decizia au fost prezentate

TC