11 Dec 17, 06:10:06

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 17, 06:10:06

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24905
  • Total Topics: 1777
  • Online Today: 11
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 5
Total: 6
Yahoo!

Author Topic: Vot  (Read 3654 times)

Offline Q-Pack

• Full Member
  • NuCautaAnturajCuMine
Vot
« on: 27 May 08, 00:16:27 »
Cine doreste sa voteze pe altcineva sa treaca in post numele candidatului.....Si sincer acum , nu v-ati saturat de babalacii astia care tot ne fura mereu ?  NU INCURAJATI NEPREZENTAREA LA VOT , TOT NOI AVEM DE SUFERIT !!!  Eu unu m-am saturat cat ne-au furat , tu nu ?
Uitate in oglinda inainte sa critici pe altii !

Offline FearNone

• CS Slots
  • Full Member
  • **
Re: Vot
« Reply #1 on: 27 May 08, 00:53:41 »
cu becali  :hello2:
If you don't stand for nothing, you fall for everything.

Offline Q-Pack

• Full Member
  • NuCautaAnturajCuMine
« Reply #2 on: 27 May 08, 01:13:34 »
cu becali  :hello2:

daca vrei sa se transforme bucurestiul intr-un camp pe care sa pasca oii , nu ai decat ... totusi as dorii sa nu se faca caterinca de acest topic . ms anticipat

Fantasy

• Guest
« Reply #3 on: 27 May 08, 02:09:27 »
nu vad in niciunul dintre candidati omul pe care l-as vota.
sa zicem sorin oprescu, dar doar pentru a le face-n ciuda celorlalti.

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #4 on: 27 May 08, 02:10:14 »
cel putin pt mine subiectul asta e neinteresant total...impresia asta ca o sa ajuti sa creezi ceva mai bun si o sa le-o tragi alora care fura e o mare prostie

oricum vor iesii anumiti oameni pt a servi anumite interese

oricum postul asta de primar nu scoate romania din rahat...e nevoie de ceva mult mai drastic...habar n-am ce dar *multa sanatate*...speranta moare ultima

nu incurajez neprezentarea dar personal nu voi vota. votul este dreptul fiecaruia, si fiecare ar trebui sa aleaga dupa mintea lui daca sa voteze sau nu.

spunand cuiva frate orice faci dute si voteaza este MAI RAU decat sa il incurajezi sa nu voteze, pentru ca daca omul se duce si voteaza doar ca sa se simta el bine fara a avea un motiv anume pt a sustine o anumita persoana, e bataie de joc
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline pOrtocala

• User Sters
  • CS Slots
  • Sr. Member
  • **
« Reply #5 on: 27 May 08, 09:02:03 »
Paka nu ai ce face ma ? :))) ce te-a apucat cu alegerile... toti politicieni sunt distrusi ... nici unu nu e bun

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #6 on: 27 May 08, 10:12:48 »
Cine doreste sa voteze pe altcineva sa treaca in post numele candidatului.....Si sincer acum , nu v-ati saturat de babalacii astia care tot ne fura mereu ?  NU INCURAJATI NEPREZENTAREA LA VOT , TOT NOI AVEM DE SUFERIT !!!  Eu unu m-am saturat cat ne-au furat , tu nu ?

Oricine o sa vina o sa traga in primul rand pentru el sau pentru cei din spatele lui. M-am convins. Astia suntem. Corsair, ceva mai drastic care sa ne scoata din rahat, ar fi sa avem politicieni de afara. Eu nu vad alta solutie. Adica, sa-si traga si pentru ei ( asa fac politicienii in toate tarile ) dar sa dea si oamenilor. La noi, politicienii trag doar pentru ei, si de noi isi aduc aminte doar inainte de campania electorala.

Am vrut sa votez cu Oprescu, dar l-am vazut la B1TV si m-am cam speriat.. am senzatia ca e un alt Basescu..

Offline brasov

• Jr. Member
  • **
« Reply #7 on: 27 May 08, 10:32:04 »
mai baieti :)
eu o tai la Piatra sa-l votez pe Stefan (alias Pinalty)
ala-i tata lor ce mai la deal la vale  :icon_salut:

Offline Q-Pack

• Full Member
  • NuCautaAnturajCuMine
« Reply #8 on: 27 May 08, 10:36:21 »
m-a apucat pentru ca ma uitam aseara la o emisiune si m-a cam luat cu frica asa . este normal ca fiecare sa traga si pentru el , orice ar fii ar face acest lucru.daca nu as fi avut unu care sa zic ca m-a convins in proportie de 55%, as fi votat un anonim gen : Dragos Frumosu ( care fara suparare dar este un politician care mie unu nu imi aduce aminte de nimik , sincer nici pe la tv nu am auzit de el ).Dar sunt ferm convins ca nu voi vota nici unu care este din vechiul sistem : psd , pdl , pnl , pntcd .. si nici intr-un caz pe oprescu care este din spate sustinut de ILIESCU  :sad2: :sad2: :BangHead: :BangHead: ...raman de parere ca numai schimband pe cineva care sa fure "doar" pentru el , am putea scapa de acest sistem ordinar

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #9 on: 27 May 08, 10:42:37 »
mai bine s-ar schimba presedintele in unu care nu e clovn, ca de primari noi/vechi o sa tot avem parte

Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline Q-Pack

• Full Member
  • NuCautaAnturajCuMine
« Reply #10 on: 27 May 08, 10:49:49 »
ce treaba are presedintele cors ? "clovnu" asta cand a vrut sa le arunce dosarele lu nastase , iliescu ........ ( erau vreo 8 dar acum nu imi mai aduc aminte ) au sarit toti cu gura ca nu are el atributii pentru asa ceva si ca incalca constitutia . presedintele la noi e un fel de papa lapte ca mare autoritate nare.

Offline brasov

• Jr. Member
  • **
« Reply #11 on: 27 May 08, 11:03:52 »
scz da Besescu rullzzzzzzz fratilor si surorilor
restecpa  :icon_salut:

Offline MadDoc

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #12 on: 27 May 08, 12:17:06 »
Desi ca presedinte nu m-a convins, consider ca Basescu a fost un primar general bun, doar ca nu a avut un consiliu general de aceeasi culoare politica, care i-a impiedicat proiectele mari... daca proiectul pasajului de la Basarab era inceput din mandatul lui, cum trebuia sa fie initial, acum traficul bucurestean ar fi fost mai degajat...

Concluzia:
Vin ai nostri, pleaca ai nostri... noi ramanem tot ca prostii... ;)

Offline Cippo

• Former CS1.6 playa
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • cippo.ro
    • CIPPO Design
« Reply #13 on: 27 May 08, 12:47:24 »
Daca gasiti un primar ca Gheo` Stefan din Piatra... :) atunci pe ala il votez.
Vorbiți, scrieți românește, pentru Dumnezeu!

Offline Q-Pack

• Full Member
  • NuCautaAnturajCuMine
« Reply #14 on: 27 May 08, 12:50:46 »
oricat am incercat si cat de mult ne-am dorii noi bucurestenii , dar niciodata nu vom avea un primar ca cei care sunt in provincie , pentru ca acolo se impart castigurile la mai putini , si sunt si mai mici; aici , in bucuresti , sunt 7261931206076 de interese si trebuiesc toate realizate.