17 Jan 17, 11:11:19

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
17 Jan 17, 11:11:19

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24885
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 11
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 1
Guests: 6
Total: 10
[DhT] Stranger
Yahoo!
Google (2)

Author Topic: antonio_eraser  (Read 5244 times)

Offline aNtO

• Newbie
  • *
Re: antonio_eraser
« Reply #15 on: 22 May 08, 22:28:27 »
aschii sunt alea aurii .... punctele negre ...chiar nu pot sa imi dau seama ce sunt ...  :BangHead:

Offline Cippo

• Former CS1.6 playa
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • cippodesign.com
    • CIPPO Design
« Reply #16 on: 22 May 08, 22:29:28 »
Nu stiu .. ori sunt eu chior ori nu mi se par suspecte pozele :)
Vorbiți, scrieți românește, pentru Dumnezeu!

Offline antonio_Eraser

• Sr. Member
  • ESTI NEIMPORTANT
    • e
« Reply #17 on: 22 May 08, 22:31:17 »
punctele negre sunt de la celalat coechipier care a tras in cutie si de aceea a ramas asa mi s-a mai intamplat
SUCK ME BEAUTIFUL !

Offline FfluFfy

• Newbie
  • *
  • cuz' I'm a playa'
« Reply #18 on: 22 May 08, 22:33:58 »
eu i am facut poze .... el mi le a dat imediat pe mess  ... anto daca nu ai fost atent ... ti am dat PM in cs ca antonio (unreal) e CLEAN , nu va mai agitati dejeaba ...
ce sa le faci ma ...... nishte tarani :))

Offline antonio_Eraser

• Sr. Member
  • ESTI NEIMPORTANT
    • e
« Reply #19 on: 22 May 08, 22:36:44 »
hopaaa a postat si fflufly adminul care mi-a facut pozele va spus si el cum sta treaba
SUCK ME BEAUTIFUL !

Offline kaLy

• republiKa banaT
  • Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • badass
« Reply #20 on: 22 May 08, 22:39:14 »
Eu nu sunt convins ca e curat.. Si probabil nu sunt singurul. Nu pot sa cred ca exact acolo, pe mijlocul ecranului, nu pe fata cutiei ci undeva in lateral a tras cineva si a lasat "aschii".  Din cate poze am vazut si de cate ori am tras in cutie eu sau altcineva nu am vazut sa ramana asa:)

Si chiaaaaaar daca ar fi tras acolo nu ar fi aparut in asa multe locuri "aschii" de la un singur glont.

+ ca e si prima poza..
waSy: pai aveam bani pe vremea aia , puteam sa cumpar si bani cu banii care`i aveam

Offline aNtO

• Newbie
  • *
« Reply #21 on: 22 May 08, 22:43:07 »
hoopaa... a postat si fluffy ... fluffy imi cer scuze ca nu am citit dar eu am postat din cauza motivului pe care mi la spus mai sus (prnt screenurile din consola) ...dar nu stiu cum se face ca toti o fac pe "chiorii" ce frate asta e poza suspecta ? haideti sa fim seriosi ... eu nu joc de mult timp pe serverul asta dar daca ati ajuns sa faceti malagambe din astea... deja o ardeti bizar... haideti sa joc si eu cu cod si sami faceti poze ... cred ca daca apare si o virgula stramba la scris.. GATA COD ban... sa fim rezonabili dati zoom maxim pe poza respectiva si uitati-va la punctele acelea negre ... si "aschiile" acelea sunt aurii dragii mei nu negre... si explicatia lui antonio este penibila ca asa a ramas de la adversar...pe ce lume traiesti antonio ?
+ ca dadea hs dupa hs ... apoi facea o pauza 1 runda 2... iar hs dupa hs... credeti`ma ca am vazut multe..

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #22 on: 22 May 08, 22:53:53 »
hoopaa... a postat si fluffy ... fluffy imi cer scuze ca nu am citit dar eu am postat din cauza motivului pe care mi la spus mai sus (prnt screenurile din consola) ...dar nu stiu cum se face ca toti o fac pe "chiorii" ce frate asta e poza suspecta ? haideti sa fim seriosi ... eu nu joc de mult timp pe serverul asta dar daca ati ajuns sa faceti malagambe din astea... deja o ardeti bizar... haideti sa joc si eu cu cod si sami faceti poze ... cred ca daca apare si o virgula stramba la scris.. GATA COD ban... sa fim rezonabili dati zoom maxim pe poza respectiva si uitati-va la punctele acelea negre ... si "aschiile" acelea sunt aurii dragii mei nu negre... si explicatia lui antonio este penibila ca asa a ramas de la adversar...pe ce lume traiesti antonio ?
+ ca dadea hs dupa hs ... apoi facea o pauza 1 runda 2... iar hs dupa hs... credeti`ma ca am vazut multe..
w0w perry ~

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #23 on: 22 May 08, 22:56:02 »
in pozele astea e clean

P.S. mi-ar fi rusine sa ii fac poze lui antonio :))))
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline FfluFfy

• Newbie
  • *
  • cuz' I'm a playa'
« Reply #24 on: 22 May 08, 23:03:54 »
m am uitat iar p poza aia ...cu punctele voastre negre ...si raman la concluzia ca nu are nimica . Mentionez ca si eu joc (nu mereu) cu gl_picmip 1 sau 2 .... pentru ca se vede imaginea mai stearsa si ii scade in acelasi timp din claritate . Punctele alea negre sunt 100% sigur ca este urma de la glont . poza facuta d mine cu gl_picmip 1 si developer 1  => se vede identic

http://xs.to/xs.php?h=xs227&d=08214&f=poza465.jpg
ce sa le faci ma ...... nishte tarani :))

Offline aNtO

• Newbie
  • *
« Reply #25 on: 22 May 08, 23:06:20 »
mda...clar ne batem cu morile de vant  :icon_salut:

Offline antonio_Eraser

• Sr. Member
  • ESTI NEIMPORTANT
    • e
« Reply #26 on: 22 May 08, 23:08:31 »
da eu joc cu developer 1 am cfg..si am de toate in el si nu am cum sa am cod ma e absurd majoritatea ma cunoasteti.
SUCK ME BEAUTIFUL !

Offline parazitu

• Hero Member
  • PuertoRico
« Reply #27 on: 22 May 08, 23:20:39 »
mai e o comanda parca
de exemplu
e o cutie in fata zidului..si dai un "tatuaj" din ala pe ea
apoi te bagi dupa zid
si bagi in consola ... gl_polyoffset 1 sau cl_polyoffset 1 ceva de genu...si ce crezi..vezi prin pereti ..nu doar tatuaje..ci si urmele gloantelor de la o cutie cu 10 m dupa zid..
<3 Србија

Offline aNtO

• Newbie
  • *
« Reply #28 on: 22 May 08, 23:28:48 »
si marmota si`a dat demisia pentru ca nu mai raspunde nici la telefon si nici ciocolata nu o mai inveleste in staniol  :violent1:

Offline parazitu

• Hero Member
  • PuertoRico
« Reply #29 on: 22 May 08, 23:34:49 »
si anto a ramas cu ban pe sv pentru ca niciun admin nu il mai baga in seama datorita ipocriziei lui.
<3 Србија