20 Aug 17, 03:06:00

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
20 Aug 17, 03:06:00

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24901
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 13
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 8
Total: 9
Yahoo!

Author Topic: Cateva pareri ...  (Read 5254 times)

Offline just_do_it

• Jr. Member
  • **
Re: Cateva pareri ...
« Reply #45 on: 16 May 08, 23:30:47 »

@fanta am auzit si eu chestii dinastea ...1 tovaras a picat de 5 sau 6 ori cu 21 :) sa fie doar coincidenta? nu prea cred...

mama a pikt sala cu 21 de 5x  :BangHead: :BangHead: da a6a oara....adik din prima la a2a scoala la luat cu 25 deci :D

Offline MadDoc

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #46 on: 17 May 08, 13:00:24 »
Este imposibil daca citesti decretul ala o data punand accent pe capitolele importante ca prioritate, viteza, indicatoare si semnele agentului de circulatie, prim ajutor (eu am avut 3 intrebari din acest capitol) sa nu iei sala... intrebarile sunt chiar de bun simt - din ceea ce un sofer confrunta zilnic - cu exceptia a doua trei de prioritate care intr-adevar sunt dificile si cer gandire mai indelungata.

La traseu e alta poveste insa... daca nimeresti un politist al dracu', sclifosit, poti tu sa fii soferul soferilor penru ca te freaca pana cand faci punctajul de a fi picat... oricum fenomenul de coruptie din domeniul asta e datorat celor care dau bani... va dau un exemplu - din cei 7 prieteni ft buni care formam gasca noastra, 5 am luat carnetul din prima si 2 l-au luat din a doua, nimeni nu a dat un leu politistului... deci se poate, totul se reduce la atitudine. ;)

Offline Webstar

• Full Member
  • Mafia nu doarme,Mafia vegheaza!
« Reply #47 on: 17 May 08, 17:07:46 »
da frate sablonu a fost falsificat....
sa fim seriosi wasy, a picat ca la inceput a fost inconstient si nu si-a invatat si dupa ce a dat de cateva ori si-a dat seama ca nu prea are treaba cu invatatu

la traseu te poate pica lejer politistu asta e adevarat si sa iti ceara bani pe fata cum mi-a cerut mie prima oara cand am dat si singura mea greseala a fost ca am claxonat niste pitipoance care mergeau pe mijlocu unei alei pe care trebuia sa trec eu, deci asa da, dar la sala nu se cer bani sa stii ;)

nu se cer...dar daca zici ca " uite am 100 euro , iti trebe sa ma treci acolo?" ... nu prea cred ca va refuza  :laughing7:
~~Parfumul ei ametitor,ca shotu de tequila~~

Offline 4yoo

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #48 on: 17 May 08, 21:49:43 »
eu cand am dat prima data pt B am facut 21 la sala,  a doua oara am luat cu 26! iar cand am dat pt C+E am facut 25 cu 11,  deci se poate si fara bani .....
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul areaten.net
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi  :)