29 May 17, 23:53:58

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
29 May 17, 23:53:58

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24896
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 33
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 5
Total: 8
Yahoo!
Google
Baidu

Author Topic: dc sau bagat harti noi  (Read 2205 times)

Offline oNemAnaRmY

• Newbie
  • *
  • qS q wAtTs
dc sau bagat harti noi
« on: 3 May 08, 13:21:07 »
cum am precizat in topicul lui anderson pag. 13 ma intreb dc sau bagt harti noi din moment ce se joaca in continuu d2,train,nuke,inferno. inteleg ca sunt harti "clasice" si "consacrate" de adminii nostii si va aduc aminte de zilele bune in care nu erau payeri ca mine care va *ut*au la cap sa le dati slot ... da totusi bai nene de cate ori intru pe server vad aceleasi harti ... si cand se schimba harta ..hmm ce se dau vot daca nu clasicul inf vs nuke ... si daca iese nuke nui prob ca dupa ce se termina mai bagam 1data inferno la vot  da cu o harta gen ... airstrip ca sa iasa inferno ... pe scut vreu sa va rog daca se poate sa mai bagat si hartile noi ca sunt "caterink" merci

bafta
no blood .... no game ....

Offline kaLy

• republiKa banaT
  • Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • badass
Re: dc sau bagat harti noi
« Reply #1 on: 3 May 08, 13:29:50 »
Nu stiu cum, dar de multe ori cand intru se mai joaca si cpl_mill, miniaret, dust4, dust2002, aztec3 estate [nu foarte mult, dar se joaca]. Pana  si maison s-a jucat de cateva ori.

Acuma nu vreau sa-l contrazic pe oneman, insa nu ai prins tu perioada de dinainte de adaugarea hartiilor noi, perioada in care se ajungea la 20 de jucatori pe awp_dust. Sa nu mai zic de ciclul : dust2, inferno, nuke, cbble, aztec
waSy: pai aveam bani pe vremea aia , puteam sa cumpar si bani cu banii care`i aveam

Offline oNemAnaRmY

• Newbie
  • *
  • qS q wAtTs
« Reply #2 on: 3 May 08, 13:31:49 »
nu zic ca nu se joaca dar se joaca 1 data pe zii in timp ce restu se joaca de cate 5 ori

Offline Watts

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #3 on: 3 May 08, 13:38:20 »
Ideea e ca hartile noi nu prea sunt agreate, chiar si de catre cei cu accese care au nominalizat aceste harti. O alta problema e ca se cam goleste serverul cand jucam o harta mai "necunoscuta". Nu se obosesc "playerii vietii" sa invete o harta, sa invete limite. Ma intreb de ce se umple mereu serverul cand se baga dust2? Simplu, toata lumea o cunoaste.
i make millions with one shot !

Offline oNemAnaRmY

• Newbie
  • *
  • qS q wAtTs
« Reply #4 on: 3 May 08, 13:41:32 »
atunci sa intre pe server doar ceai care sunt dispusi sa invete limitele harta etc. playeri "fideli" vor jucam mereu o harta noua

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #5 on: 3 May 08, 14:38:24 »
Sincer sa fiu, eu sunt multumit de modul in care se joaca hartile noi. Am tot jucat dus4ever, dust4 estate, aztec3, cpl-urile si altele. Fata de data trecuta cand s-au adaugat harti si s-a jucat doar scud si tuscan ( si alea cu mult scandal ) , acum chiar se joaca hartile noi.

Cat despre cei care ies de pe server cand se pune o harta pe care nu o cunosc am un singur cuvant: prosti. Acelasi cuvant si pentru cei care tipa in continuu: "schimba ma harta, ca nu o stiu pe asta". :knob:

Offline oNemAnaRmY

• Newbie
  • *
  • qS q wAtTs
« Reply #6 on: 3 May 08, 14:47:41 »
de  acord cu anderson. scud si tuscan sunt de asemena harti care merita jucate. sunt unii jucatori care au placi fixe si vad 5 hari in fata si stii cu totii care sunt. nu dau nume dar si unii playeri cu acces tot alea 5 le vad :)

Offline shiver-

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • ifudontlikemeblowme
« Reply #7 on: 3 May 08, 14:57:19 »
mie imi place sa bag d2 nuke inferno si train pt ca am un fix cu aceste harti.Any problems army?

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #8 on: 3 May 08, 15:25:40 »
cand joc cs imi place sa joc harti de pgl ... scheme alea alea :X de distractie mai bagam un minaret aztec3 samd . oricum nu sunt contra hartilor noi :D
Decat sarac si bolnav ... mai bine bogat si sanatos !

Offline DJArnold

• Sr. Member
« Reply #9 on: 3 May 08, 16:20:15 »
wasy PGL-istu' !  :read2:

Offline max

• iiihaaaa!
  • Full Member
  • me !
« Reply #10 on: 3 May 08, 18:47:58 »
imi plac toate hartile nu am nici o obiectie cand se pune una din noile harti  -doar aztec3 ma oftica ...dar imi va trece  :iroc:
max

Offline oNemAnaRmY

• Newbie
  • *
  • qS q wAtTs
« Reply #11 on: 3 May 08, 20:43:50 »
mie imi place sa bag d2 nuke inferno si train pt ca am un fix cu aceste harti.Any problems army?

nope no problem doar spuneam si io asa

Offline 4yoo

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #12 on: 3 May 08, 21:17:19 »
Sa te intreb ceva: De cand nu ai mai intrat pe server??? parca ai slot pe numele oNemAnaRmY  ???  nu....

Nici macar nu apari in TOP 800  (asa de curiozitate -  sa vedem si noi cam cat ai mai jucat in ultima vreme) 
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul areaten.net
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi  :)

Offline parazitu

• Hero Member
  • PuertoRico
« Reply #13 on: 3 May 08, 21:32:04 »
degeaba se joaca frate hartile alea..ca 3/4 din sv nici nu stiu unde e x`u. Si nici eu nu stiu. Bafta :brushteeth:
<3 Србија

Offline oNemAnaRmY

• Newbie
  • *
  • qS q wAtTs
« Reply #14 on: 3 May 08, 21:42:15 »
@4yoo am slot si joc pe qS de 4 zile. :)