23 Jun 17, 23:31:31

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jun 17, 23:31:31

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24898
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 26
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 2
Total: 2

Author Topic: Mr.Anderson  (Read 6813 times)

Offline Ycky

• The Dude
  • Full Member
  • shiii faaasssshhiiiii ?
Re: Mr.Anderson
« Reply #15 on: 22 Feb 08, 09:48:39 »
tre sa postezi toate pozele . asa ca baga mare .. plus .. era o chestie mai veche , nu da pozele cand i se fac .. ban tata ... photoshopu face minuni daca stii sa'l folosesti.

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #16 on: 22 Feb 08, 10:08:42 »
era si ieri pe sv cu acelasi nick.

Offline pabibabum

• Newbie
  • *
« Reply #17 on: 22 Feb 08, 15:08:52 »
stiti ce ? sincer nu ma intereseaza... voi voiati sa scapati de mne demult.. asa ca nu are rost sa stau sa ma mai agit.. v`am explicat odata bun... nu intelegeti asta este...si in ceea ce priveste faza cu poze ...nu le dai ai ban.... ar fi trebuit sa fac si eu o poza la consola sau sa salvez convorbirea cand pe server era un admin undercover si parea suspect .. i s-au facut poze si si-a schimbat rpd numele in cel pe care are adminu... motivand ca sunt...X`ulescu nu am cod ... :) asa ca v`as sugera sa incetati cu toata mascareala asta... faceti ce vreti nu ma intereseaza :) P.S din moment ce mi s-au facut poze cu o seara inainte si nu am obiectat nimic... dc credeti ca m-as ascunde acum? oricum 2late... i don`t give a fuck... e doar un joc :)

Offline spore

• CS Slots
  • Full Member
  • **
« Reply #18 on: 22 Feb 08, 15:17:17 »
ce ar fi sa lasam fratzilor....pai stai ca eu is admin si nu am cod....ce frate si el e tot un player tot un om.... facetzi poze si la admini

Offline MadDoc

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #19 on: 22 Feb 08, 15:45:10 »
Pabibabum nu inteleg de ce transformi intr-o drama toata aceasta situatie?! De ce pozezi intr-o victima?!
E simplu, trebuie sa dai cele 4 poze ".bmp"... daca ele sunt ok noi, cei care te-am acuzat, ne cerem scuze si tu iti vezi linistit de joc... e chiar asa complicat?!
Modul in care ai abordat aceasta problema intareste ideea ca tu ascunzi ceva... degeaba  muti discutia, nu ne intereseaza pozele adminilor undercover ci ale tale...  tu trebuie sa iti demonstrezi nevinovatia.

Offline pabibabum

• Newbie
  • *
« Reply #20 on: 22 Feb 08, 18:20:16 »
pe mine nu ma deranjat faptul ca mi`ati cerut pozele ... este normal.. nu cred ca am mai refuzat vreodata sa dau pozele... :) dar pe mine ma deranjat modul in care m`ati abordat voi fiind mai mult ca siguri ca eu sunt codat... si faza cu sunatu ...chiar nu am mintit...ma sunat si nu puteam sa ma concentrez in 2 locuri deodata... si am vrut sa fiu baiat bun si am trimis 1 poza... dupa care am inchis pc`u ...chiar nu am mai stat... apoi am postat si poza aceea pe forum dupa care din nou ati lasat sa se inteleaga k sunt codat si miati zis de .png...asa ca am sters tot ce era in cstrike si am lasat lucrurile sa curga de la sine...deci puteti sa faceti ce vreti... si azi mi s`au facut niste poze ... eram la alt pc..si le`am transmis fara nici o problema.... si din cate stiu mi`a zis adminu ca sunt OK (tonytzu) :) ...asa ca faceti ce vreti.. eu nu incerc sa va fac sa imi scoateti banu.. faceti ce credeti voi ca e mai bne...asta e am lanterne si sisteme de lasere care nu voiam sa imi iasa in poze :-J si cu asta am incheiat toate posturile :)

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #21 on: 22 Feb 08, 18:59:09 »
ce ar fi sa lasam fratzilor....pai stai ca eu is admin si nu am cod....ce frate si el e tot un player tot un om.... facetzi poze si la admini
u ce strada cauti ma? noi vb ca ala n a dat pozele si u ma iei cu:adminii sunt codati:
@pabibabum:bine n ai avut timp atunci sa le dai ...ai dat o poza ...cand ai venit acasa N AI PUTUT SA TRIMITI RESTUL POZELOR?nu ma lua cu mi au mai facut poze...poate sa ti faca poze pe fiecare harta u trebuie sa le trimiti ; )

Offline pabibabum

• Newbie
  • *
« Reply #22 on: 22 Feb 08, 19:47:34 »
* suferik changed name to alexg
Message from Admin (just_do_it): r1d3r_on_the_storm ai 3 min.....suferik
LorY :  sal all

sInG :  re

just_do_it :  re

bLoDy-killer* :  Lory  re

bLoDy-killer* killed poIson with m4a1
Dark killed ThoNy with awp
*** sInG killed Mercedes.E200 with a headshot from ak47 ***
bLoDy-killer* killed sInG with m4a1
alexg :  mai trebe?

Dark killed red with awp
*** villain[ct] killed spongeBOB with a headshot from ak47 ***
alexg killed Dark with m4a1
spongeBOB (RADIO): Fire in the hole! 
Nasu killed LorY with
Florin Fleica: bLoDy-killer* killed sInG with m4a1

Dark killed red with awp
Nasu killed LorY with awp
just_do_it : nu

si cu asta chiar am incheiat :)

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #23 on: 22 Feb 08, 19:55:38 »
@ pabibaum, pe tine nu te deranjeaza aia, aialalta si nu mai stiu ce, dar tu nici pana acum n-ai pus pozele pe care ti le-am facut. Faptul ca ti-ai facut poza la consola ca sa demonstrezi nu stiu ce, mie imi suna a premeditare. In rest, poti sa scrii 3 pagini ca nu ma intereseaza.

@ spore, iar postezi ca sa te aflii in treaba?

@admini/helperi , pabibaum are ip dinamic.. so, ban de fiecare data cand il vedeti pe server.

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #24 on: 22 Feb 08, 20:00:39 »
* suferik changed name to alexg
LorY :  sal all

sInG :  re

just_do_it :  re

bLoDy-killer* :  Lory  re

bLoDy-killer* killed poIson with m4a1
Dark killed ThoNy with awp
*** sInG killed Mercedes.E200 with a headshot from ak47 ***
bLoDy-killer* killed sInG with m4a1

Dark killed red with awp
Nasu killed LorY with
Florin Fleica: bLoDy-killer* killed sInG with m4a1

Dark killed red with awp
Nasu killed LorY with awp
just_do_it : nu

si cu asta chiar am incheiat :)
si ce treaba are asta cu POZELE TALE?ma omule...ti s au facut poze...bun..n ai avut timp atunci decat sa dai o poza...cand ai venit acasa de ce nu le ai postat?decat sa aberezi pe forum dc nu le ai postat?nu mai evita intrebarea...DC nu pui toate 4-5 poze cate ti au facut?daca n ai avut coduri inseamna ca n ai dc sa te temi sa le postezi ; )

Offline VsT

• Jr. Member
  • **
« Reply #25 on: 22 Feb 08, 23:00:53 »
anderson helperii nu au comanda de ban...soarta si cu horoscopul...mai mult de kick nu avem ce face.

Fantasy

• Guest
« Reply #26 on: 23 Feb 08, 20:12:38 »
asta suna a cerere de promovare vst :P

just_do_it nu conteaza ca e alexg, fantasy, just+me etc, pozele se dau, dureaza 1 minut.

pabibabum noi putem sa te credem sau putem sa nu te credem, exista niste reguli.

atat timp cat acele reguli nu sunt respectate ele sunt insotite de pedepse.

nu e vina nimanui ca ti-a sunat telefonul, u break it u fix it.

stima

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #27 on: 24 Feb 08, 21:26:33 »
Fragrance 86.127.13.23 wall/aim ( 2 poze si a iesit imediat de pe server )

Offline shiver-

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • ifudontlikemeblowme
« Reply #28 on: 26 Feb 08, 21:28:54 »
stimati colegi si candidati la corigentie... luand in calcul cele spuse mai sus ...CITEZ : "a 4`a poza il avantajeaza"... bun atunci am uploadat penultima poza .... http://xs.to/xs.php?h=xs124&d=08083&f=de_dust20012188.png
In ceea ce priveste motivul iesirii mele de pe server ... ma suna prietena frate .. ce vrei sa ii zic stai k joc cs ? ... asa bun... buzz nu este avocatul meu dar dupa ce am iesit din cs am realizat k el era singurul admin ONLINE... asa k iam trimis o poza.. mai ales k ma grabeam sa ies de pe mess... acum puteti sa ma credeti puteti sa nu... alaltaieri mi`a facut poze un admin... i le`am dat tinand cont ca nu mi s-au mai facut demult si am scoruri exorbitante.. dar ... sa mi se face poze in fiecare zi.. mai bne ma las de cs.... va multumesc..

sa imi dai si mie skin pt tinta ca aia...chiar te rog :* astept PM cu link pls :*

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #29 on: 9 Mar 08, 10:47:48 »
Ingerul_Noptii 81.181.81.70 Rush/injuraturi - ban temporar.