17 Oct 17, 06:48:33

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
17 Oct 17, 06:48:33

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24904
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 14
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 4
Total: 6
Google (2)

Author Topic: incredibil  (Read 5020 times)

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
Re: incredibil
« Reply #15 on: 26 Apr 08, 13:36:48 »
din cate stiu eu ramane crosshair'ul .. chiar daca iei flash .. eu nu vad nici un crosshair acolo .. poate stiu eu gresit .. testati .. e cel mai bine ..

nu se vede nici un crosshair (daca s`ar vedea ai face multe killuri flashuit :)) ) ... un flash tine 3-4 secunde ecranu` alb ... dupa acest timp incepe sa isi piarda din intensitate ... just sa grabit a facut pozele rpd... greseala a fost a lui ca nu a stat spectator sa vada ce fel de poze tre` sa iasa...dpmdv mascotzel e clean :) 
Decat sarac si bolnav ... mai bine bogat si sanatos !

Offline GOOD_Music

• Newbie
  • *
« Reply #16 on: 26 Apr 08, 13:59:16 »
din cate stiu eu ramane crosshair'ul .. chiar daca iei flash .. eu nu vad nici un crosshair acolo .. poate stiu eu gresit .. testati .. e cel mai bine ..

nu se vede nici un crosshair (daca s`ar vedea ai face multe killuri flashuit :)) ) ... un flash tine 3-4 secunde ecranu` alb ... dupa acest timp incepe sa isi piarda din intensitate ... just sa grabit a facut pozele rpd... greseala a fost a lui ca nu a stat spectator sa vada ce fel de poze tre` sa iasa...dpmdv mascotzel e clean :) 

se vede tinta cand esti flashuit, deci clar a avut ceva

Offline parazitu

• Hero Member
  • PuertoRico
« Reply #17 on: 26 Apr 08, 14:08:50 »

nu si daca are translucent ala 1 ..
<3 Србија

Offline GOOD_Music

• Newbie
  • *
« Reply #18 on: 26 Apr 08, 14:25:17 »

nu si daca are translucent ala 1 ..

EDIT: ai dreptate
« Last Edit: 26 Apr 08, 15:05:28 by GOOD_Music »

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #19 on: 26 Apr 08, 14:47:04 »
good nu vorbi fara sa sti :)

Offline Watts

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #20 on: 26 Apr 08, 15:25:55 »

exact asta am gandit si eu cand i'am scos banul..La fel, din punctul meu de vedere, este curat.
i make millions with one shot !

Offline rFi

• Full Member
  • Zambeste, atunci cand doare cel mai mult.
Primul om care a preferat să ?njure dec?t să dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizaţiei

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #22 on: 26 Apr 08, 15:43:41 »
totusi ... unde e radaru`  :icon_scratch:

Offline just_do_it

• Jr. Member
  • **
« Reply #23 on: 26 Apr 08, 16:43:05 »
totusi ... unde e radaru`  :icon_scratch:

pfff.....adevarat si asta:-?

daca radaru' e setat pe transparent cand iei flash nu se vede + ca tinta daca e de culoare deschisa la fel ca si cu radaru' daca iei flash nu se vede...deci cred ca este clean....

@ ycky am incercat eu faza cu corsairu' si daca e de culoare deschisa nu se vede:)
@ wasy pozele nu le'am facut cu viteza luminii....deci trebuia sa se diminueze efectul :) hf.

Offline Mascotzel

• Jr. Member
  • **
« Reply #24 on: 26 Apr 08, 16:51:57 »
v-am dat oleak batai de cap ...adevarul e ca nici eu nu stiu ce a fost ...eram si oleak ametit oleak ....de asta aveam skilul asa de mare :))...sa vezi azi pe la 1 dak intrati ....ce skill am ....numai he-uri va dau :)) acum sper sa ma pozati mai bine ....cu timpul imi dau seama ca devin o vedeta aici  ::) :)) ai glumim si noi ....doar e pastele :P

Offline rFi

• Full Member
« Reply #25 on: 26 Apr 08, 20:11:56 »
totusi ... unde e radaru`
poate ca la mine se vede radaru pt ca am facut cu F5 poza ...

pfff.....adevarat si asta:-?

daca radaru' e setat pe transparent cand iei flash nu se vede + ca tinta daca e de culoare deschisa la fel ca si cu radaru' daca iei flash nu se vede...deci cred ca este clean....

@ ycky am incercat eu faza cu corsairu' si daca e de culoare deschisa nu se vede:)
@ wasy pozele nu le'am facut cu viteza luminii....deci trebuia sa se diminueze efectul :) hf.
Primul om care a preferat să ?njure dec?t să dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizaţiei

Offline just_do_it

• Jr. Member
  • **
« Reply #26 on: 26 Apr 08, 21:19:22 »
radaru' e setat pe transparent?

Offline rFi

• Full Member
« Reply #27 on: 27 Apr 08, 01:04:15 »
radaru' e setat pe transparent?

just_do_it u ce crezi ca iti va raspunde??::)))=)))  " ca da , e setat pe trasparent" ::))=))

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #28 on: 27 Apr 08, 01:34:13 »
oricum nu prea cred ca e vb de cod
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline eG^

• Z*Z*Z*Z*
  • Sr. Member
  • :) :D
« Reply #29 on: 27 Apr 08, 01:42:24 »
Unul nu cred ca e cod acum nu stiu voi decideti :D