27 Jul 17, 07:39:06

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
27 Jul 17, 07:39:06

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24901
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 11
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 2
Total: 2

Author Topic: helper .. codat. ..  (Read 8137 times)

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
Re: helper .. codat. ..
« Reply #45 on: 21 Apr 08, 23:03:13 »
am testat

ycky spect eu m-am flashuit (oricum am talent la d-astea)
mi-a facut ss-uri erau ca spalate cu Vanish
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #46 on: 21 Apr 08, 23:06:04 »
este posibil ca atunci cand faci silent run cand intri in tunel(ma rog putin mai in spate) sa nu iei flash chit ca iti explodeaza fix in fata, din cauza scaritei aleia mi s-a intamplat de destule ori ca sa fie luata in seama ideea

bine punctat Puric3 , de mult am vrut sa zic acest lucru dar nu stiam cum sa ma exprim.la faza cu silent -run ma refer.

Topicurile lungi dauneaza grav atentiei si perceptiei!!! :P

Recapitulare: Ycky era spectate si era "pe minimal" in termeni de cs - daca Ycky a luat flashul normal e ca si minimal sa-l fi luat... daca cineva nu-l crede pe Ycky sa scrie aici :P :))

doc, te urasc.. vroiam sa zic si eu ceva inteligent si te-ai bagat tu repede cu recapitularea.

In fine.. poate in sfarsit luati mai in serios trecerea serverului pe steam si securizarea cu vac. Garantat nici vac-ul nu detecteaza tot.. dar tot filtreaza mai multe codati..

@ istrate... adevar graiesti.

Offline Xtrm

• Boss of all Bosses gen Godlike =)))
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #47 on: 21 Apr 08, 23:06:52 »
fratilor....de ce nu intelegeti??? si eu am vazut playeri care le exploda flash in fata si nu-l luau....dar nu mi se facea nici mie ecranu alb!!! daca e bug, e bug de la server, nu individual.

This is the millenium of Aftermath

Got my red Dre Beats on, tryna put my peeps on,
And I keep it hood like this Phantom is a Nissan.

Offline BrownEye

• Jr. Member
  • **
« Reply #48 on: 21 Apr 08, 23:09:30 »
cred ca e diferenta intre spec. si dead la testare.

in fine voi stiti joaca.

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #49 on: 21 Apr 08, 23:10:00 »
fratilor....de ce nu intelegeti??? si eu am vazut playeri care le exploda flash in fata si nu-l luau....dar nu mi se facea nici mie ecranu alb!!! daca e bug, e bug de la server, nu individual.

Exemplul tau: flash face bum in fata lui x. Nu-l ia. Tu, y ( pe el ), nu-l iei. Buuun
Exemplul minimal: flash face bum in fata lui minimal. Nu-l ia ( dovada, pozele ). Y ( = Ycky , care e pe minimal ) il ia.

Sesizati vreo diferenta?

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #50 on: 21 Apr 08, 23:11:07 »

Exemplul tau: flash face bum in fata lui x. Nu-l ia. Tu y ( pe el ) nu-l iei. Buuun
Exemplul minimal: flash face bum in fata lui minimal. Nu-l ia ( dovada, pozele ). Y ( = Ycky , care e pe minimal ) il ia.

Sesizati vreo diferenta?
nu  :dontknow:
glumeam.foarte bine explicat

Offline Xtrm

• Boss of all Bosses gen Godlike =)))
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #51 on: 21 Apr 08, 23:12:37 »
ceva de genu....DOOOOHHHHHH  :idea1:

This is the millenium of Aftermath

Got my red Dre Beats on, tryna put my peeps on,
And I keep it hood like this Phantom is a Nissan.

Offline DJArnold

• Sr. Member
« Reply #52 on: 22 Apr 08, 00:32:29 »
minimal pentru ca esti "tare-n clanta" si ceri socoteala unor admini vechi las la mana lor decizia.
Daca ei vor sa "sari in schema" voi tine cont de decizia lor 100 %

Offline Q-Pack

• Full Member
  • NuCautaAnturajCuMine
« Reply #53 on: 22 Apr 08, 02:53:51 »
se intampla sa ai flash in fata sa scoata fumu dar sa nu se albeasca ecranu . sincer baietu nu cred ca umbla cu smecherii , ca am stat de mai multe ori si m-am uitat pe el , si chiar nu a dat nici cea mai mica urma de indoiala . merg pe premisa 100% error . parere proprie si personala :P
Uitate in oglinda inainte sa critici pe altii !

Offline Ycky

• The Dude
  • Full Member
  • shiii faaasssshhiiiii ?
« Reply #54 on: 22 Apr 08, 09:09:50 »
3.cat despre bagat in seama....pur si simplu iau foc cand vad unii jucatori cu rang mai inalt care intra din ani in pasti pe server intra azi PAC ss...nu se vede flashu ... CLAR COD... :) .....si pana la urma ce dovezi are ca la el sa albit ecranu ?:)

cum ziceam nu am nimic cu el .. dar e a x'a remarca la adresa mea ... rautacioasa ... in loc sa incerce sa isi demonstreze nevinovatia.

aici era buna chestia aia de care zicea luci ,cand se face ss sa faca si la admin si la player , pacat ca nu se poate implementa.

din partea mea // perm ban si remove acces // codat . bafta.

@4yoo .. este exact ca si situatia pe care ai descris'o tu mai sus .. cu reptile ala .. care si-a luat ban fara drept de apel.

Offline shiver-

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • ifudontlikemeblowme
« Reply #55 on: 22 Apr 08, 10:47:39 »
Pai joc cs de vreo 2 ani de zile si mi s-a intampla de n ori sa folosesc bugul asta de flash.Cel putin daca iau un flash exact in coltul/marginea ecranului si ma intorc catusi de putin incat sa nu mi se mai vada grenada aruncata pe monitor atunci e sansa destul de mare sa nu il iau.Plus ca jocul e plin de buguri incat mi s-a intampla sa primesc flash si sa ma ascund dupa un stalp incat sa nu vad grenada si sa nu iau flashul :))
Iar faza cu urmele de flash scuzati-ma ca va zic dar nu e plauzibila deloc.Alea sunt urmele care le lasa flashul dupa ce explodeaza.Putea sa iasa la o secunda dupa explozie si sa nu il fi luat.Apoi faptul ca Ycky a avut ecranul alb nu e o chestie de server ci de client.Serverul e doar suportul de joaca al playerilor ei fiind cei care folosesc armele/grenade/lame.Plus ca informatiile vin de la jucatori si se trimit spre server si nu invers iar asta tine de conexiunea fiercaruia.E posibil sa existe un delay foarte mic intre cei care stau spec si cei care joaca.Mie personal mi s-a intamplat de multe sa fiu in situatia lui dar pe alte servere.Mi s-a atras atentia "fmm shiver nu iei flash" da ma rog asta e alta poveste.E parerea nea.HASH FE D_ALA asjdgasjdgasjdfsfgasf j asgdfklasfasklfsajkf

Offline Puric3

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #56 on: 22 Apr 08, 10:54:25 »
a fost rautacios cu tine e adevarat ycky si ai si tu dreptate ca in loc sa se apere el ataca diverse persoane, dar totusi io cred in continuare ca nu e codat. bafta

Offline Q-Pack

• Full Member
  • NuCautaAnturajCuMine
« Reply #57 on: 22 Apr 08, 11:16:12 »
Pai joc cs de vreo 2 ani de zile si mi s-a intampla de n ori sa folosesc bugul asta de flash.Cel putin daca iau un flash exact in coltul/marginea ecranului si ma intorc catusi de putin incat sa nu mi se mai vada grenada aruncata pe monitor atunci e sansa destul de mare sa nu il iau.Plus ca jocul e plin de buguri incat mi s-a intampla sa primesc flash si sa ma ascund dupa un stalp incat sa nu vad grenada si sa nu iau flashul :))
Iar faza cu urmele de flash scuzati-ma ca va zic dar nu e plauzibila deloc.Alea sunt urmele care le lasa flashul dupa ce explodeaza.Putea sa iasa la o secunda dupa explozie si sa nu il fi luat.Apoi faptul ca Ycky a avut ecranul alb nu e o chestie de server ci de client.Serverul e doar suportul de joaca al playerilor ei fiind cei care folosesc armele/grenade/lame.Plus ca informatiile vin de la jucatori si se trimit spre server si nu invers iar asta tine de conexiunea fiercaruia.E posibil sa existe un delay foarte mic intre cei care stau spec si cei care joaca.Mie personal mi s-a intamplat de multe sa fiu in situatia lui dar pe alte servere.Mi s-a atras atentia "fmm shiver nu iei flash" da ma rog asta e alta poveste.E parerea nea.HASH FE D_ALA asjdgasjdgasjdfsfgasf j asgdfklasfasklfsajkf

in sfarsit un om care cunoaste joaca .........  }{ shiverik

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #58 on: 22 Apr 08, 11:19:34 »

in sfarsit un om care cunoaste joaca .........  }{ shiverik

tot astept sa te invete si pe tine da vad ca nu se lipese nimic :D
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline Q-Pack

• Full Member
  • NuCautaAnturajCuMine
« Reply #59 on: 22 Apr 08, 11:32:10 »
ha ha ha ha ha ha ha hai sa radem.......degeaba joci de 2 ani corsi ca tot la nivelu de "add bot" ai ramas ;)