19 Feb 17, 18:33:31

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
19 Feb 17, 18:33:31

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24888
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 14
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 6
Total: 8
Yahoo!
Google

Author Topic: Antivirus cu licenta gratuita pentru 6 luni  (Read 12056 times)

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
Re: Antivirus cu licenta gratuita pentru 6 luni
« Reply #30 on: 16 Jul 08, 19:39:18 »
Wai...cum am bagat Avira , si-a facut update etc...scotea niste sunete , aveam o droaie de virusi si nah..dar sunetul ala nu iesea pe boxe ( LOL ) , si nu mi s-a mai intamplat sa aud sunetul ala :-ss
De abia l-am dezinstalat si am bagat AVG cu care am rezolvat in mare parte problema...

Sunt absolut normale sunetele respective atunci cand detecteaza ceva.Eu zic sa-ti reinstalezi avira, care este peste avg ca detectie.

Offline max

• iiihaaaa!
  • Full Member
  • me !
« Reply #31 on: 17 Jul 08, 00:05:45 »
e difuzorul pc-ului, n-ai mai jucat prince of persia 1,2 dos version ? sau d-astea ? :))

ai trait degeaba daca nu ai jucat prince of persia dos version :)
max

Offline parazitu

• Hero Member
  • PuertoRico
« Reply #32 on: 17 Jul 08, 01:06:35 »
Nu am jucat niciun fel de joc din asta de strategie..daca e de strategie ca nu ma pricep la jocurile astea , nu am rabdare :)
<3 Србија

Fantasy

• Guest
« Reply #33 on: 17 Jul 08, 11:02:27 »
rpg cred ca se numeste prince of persia.

Offline DouaShuNuMai

• Newbie
  • *
« Reply #34 on: 24 Sep 08, 13:01:09 »
  sa revenim la acest antivirus .. are o mare bila alba de la mine. Mi a gasit virusi in kit ul.... atentie !!! NOD 32                 avira  :headbang:

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #35 on: 24 Sep 08, 13:03:47 »
a gasit aiurea...pentru motivu asta nu se tin mai multe programe anti-virus pe un calculator...se bat una pe alta
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #36 on: 24 Sep 08, 14:49:20 »
Bagi tu mana in foc pentru ce contine nod-ul ala? In general crack-urile sau programele crackuite contin modificari, unele mai dubioase.

De fapt, nu e recomandat sa ai mai multi antivirusi cu modulul de scanare in timp real activat. In rest, poti sa ai si 30 de antivirusi.

@21mai, cred ca avira a gasit un fisier de test al antivirusilor. Unii antivirusi includ acest fisier. Daca e ce cred eu, nu este un virus ci doar un fisier care seamana cu un virus.

Offline DouaShuNuMai

• Newbie
  • *
« Reply #37 on: 24 Sep 08, 15:19:10 »
a gasit aiurea...pentru motivu asta nu se tin mai multe programe anti-virus pe un calculator...se bat una pe alta

Trebuie sa te contrazic moncher. Si inca de 2 ori : 1. n a gasit aiurea. 2. si cel mai important ... nu am folosit si n o sa folosesc niciodata 2 programe av pe un calculator...tre sa rectific... am zis KIT DE INSTALARE nu program instalat. De altfel poti avea si 100 de kit uri de instalare pe un calculator ca nu are nimic.Tu te refereai la 2 prog. av. instalate.Eu am dezinstalat JEGUL NOD 32 ... si am instalat AVIRA. Dupa instalare, imediat am dat scanareeee. Va sa zica mi a gasit un virus in KIT-UL DE INSTALARE. S ar putea sa aiba aici dreptate Domnul. Anderson... dar nicidecum sa folosesc 2 av deodata :))))))) :))))))))     Dupa cum ziceai se  :violent1:

Fantasy

• Guest
« Reply #38 on: 25 Sep 08, 12:25:52 »
ti-a gasit in kit-ul de instalare ca aveai tot calculatorul facut praf probabil, si iti intrasera virusii si-n cd-rom. sau alte optiune, daca iei kit-ul de instalare de pe www.8989989.ro imi imaginez ca-i posibil. detalii despre ce virus ti-a gasit ? in ce fisier ? doar afirmatia "mi-a gasit virusi in kit nod32" nu inseamna nimic.

Offline Masacru

• The Boss
  • CS Slots
  • Full Member
  • **
« Reply #39 on: 25 Sep 08, 14:29:03 »
deci eu nu stiu ce naiba are da iau licenta si imi zice ca ii valabila 30 de zile:((((ce sa fac sa am licenta 6 luni?

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #40 on: 25 Sep 08, 15:22:48 »
Pai cred ca s-a terminat promotia cu 6 luni. Ramane sa vedem daca mai apare ceva de genul asta. Eu mai am licenta valabila pana in noiembrie. Daca pana atunci nu apare nimic, fie trec la avira free ( http://www.free-av.com ) fie cumpar o licenta.. e cam 20 de parai.

Offline DouaShuNuMai

• Newbie
  • *
« Reply #41 on: 25 Sep 08, 15:49:14 »
Pai cred ca s-a terminat promotia cu 6 luni. Ramane sa vedem daca mai apare ceva de genul asta. Eu mai am licenta valabila pana in noiembrie. Daca pana atunci nu apare nimic, fie trec la avira free ( http://www.free-av.com ) fie cumpar o licenta.. e cam 20 de parai.

mi mi too :)  :hello2: ..... in cel mai rau caz cumparam desi nu cred ca e cazu

Offline day_day

• Music can inspire me...just listen, it come's from inside...
  • Full Member
  • Music...just listen, it come's from inside
« Reply #42 on: 12 Oct 08, 03:48:37 »
imi ziceti si mie dak e o licenta free....ca nu am bani nici sa trec strada  :laughing7:
Music can inspire me...just listen, it come's from inside...

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #43 on: 12 Oct 08, 12:06:50 »
Incearca asta https://license.avira.com/en/promotion-0vplf6s3gy16a8zc3s0d . Din cate stiu este o licenta free pentru 3 luni pentru versiunea Avira firewall. Daca ai alt firewall instalat , firewall-ul din avira se poate dezactiva.

Avira Premium cu Firewall se descarca de aici

Offline day_day

• Music can inspire me...just listen, it come's from inside...
  • Full Member
  • Music...just listen, it come's from inside
« Reply #44 on: 12 Oct 08, 21:54:19 »
mi-a gasit virusi pe care kaspersky nu i-a detectat :D

multumim anderson :D
Music can inspire me...just listen, it come's from inside...