23 Jul 17, 03:46:40

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 17, 03:46:40

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24901
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 7
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 5
Total: 6
Google

Author Topic: Smecherie aici .  (Read 4811 times)

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
Smecherie aici .
« on: 18 Apr 08, 23:05:57 »
eu de cand joc aici pe srv stiu ca adminii ar trebui sa dea pozele ... era un player pe nume adsadsa ... toti faceau rush eu eram singur el nu stiu ce astepta de juca undercover :) probabil avea lene sa se logheze cu adminu` ... in fine .. parea suspect , i`am facut 4 poze pe harta de_nuke si dupa ce ii fac pozele incepe sa injure : "in p*m mi`ai facut lag" dupa inca 2 runde se logheaza cu adminu sa imi arate ca el e click domnule marele si tarele admin al serverului ... ii cer pozele cu frumosu .. el zice ca "nu le dau fa`mi ceva " :)  si a continuat asa fara nici o intentie sa dea pozele . eu inteleg ca o fi prieten cu arnold sau mai stiu eu ce moderator dar nici in halu` asta sa nu te mai suporti ca ai admin . eu mi`am facut datoria , el si`a batut joc :) misto asa . hai salut

ip pt orice eventualitate : 89.36.193.148

http://img217.imageshack.us/img217/4853/54621993ln4.png
http://img90.imageshack.us/img90/9996/click2as7.png
Decat sarac si bolnav ... mai bine bogat si sanatos !

Offline click

• Tennet Elders
  • Newbie
  • *
Re: Smecherie aici .
« Reply #1 on: 18 Apr 08, 23:25:31 »
wassy..cand jucam eu pe srv asta tu te incaltai cu manusa...asa ca te rog frumos,nu au fost pana probleme din cauza pana sa apari tu si sa comentezi aiurea.ai si tu helper si deacuma faci ce vrei..
1.daca iti zice un oarecare jucator de pe srv tu faci poze,asta inainte sa stai si tu spectator si urmaresti jucatorul pe care urmeaza sa il "tragi in poza"..daca nu stii counter jucati mario fratilor..
2.am intrat cu alt nume pt ca imi da o eroare ca imi bag parola nu ca mi-e lene
3.eu am intrat in seara asta sa ma relaxez si eu putin si sa joc....nu sa stau spect si sa=ti dau tie,care esti helper de scurt timp, poze ca i se scoala nush cui ca sunt codat...
www.vaddit.ro   -   magazin online IT&C,cele mai mici preturi

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #2 on: 18 Apr 08, 23:34:40 »
n`am chef sa port discutii contradictorii la ora asta si nici nu vreau sa`mi bat capu` cu tine :) ... daca moderatorii considera ca am avut "nesimtirea" sa`ti fac tie poze la cererea jucatorilor si culmea nesimtirii sa le mai si cer ... atunci sa`mi stearga helperu` pt ca si`asa sunt nou si habar nu am ce e ala helper / acces pe un server :) si tu care esti mai vechi cu multa experienta si alea alea nu esti in stare sa dai 4 poze ca sa demonstrezi ca nu ai jucat codat . oricum daca accese dinastea sunt pe server rog sa mi se stearga helperu` si sa raman cu slot ca oricum tot la fel de mult joc si ma implic . click sa fi sanatos sper ca ai avut parte de un joc relaxant si invata sa respecti ca sa fi respectat ... nu`mi da reply ca nu mai raspund (mi`e scarba) daca ai ceva de zis referitor la ce sa intamplat zi ,daca ai ceva sa`mi zici abtinete ca oricum nu`mi pasa . hai noroc

Offline pOrtocala

• User Sters
  • CS Slots
  • Sr. Member
  • **
« Reply #3 on: 18 Apr 08, 23:46:57 »
eram pe server... click ar fi trebuit sa dai pozele ... restu nu prea conteaza :)

Offline Nasu

• Full Member
« Reply #4 on: 19 Apr 08, 00:08:02 »
Personal, eu in locul lui Click as fi procedat asa :
1. Ma logam pe MSN si dadeam pozele
2. Dupa ce verifica ca sunt curate ii spuneam ca :
a, Sunt admin undercover
b, E cazu sa se uite pe un jucator inainte sa ii faca poze, la cererea oricarui noob...

Acum Click, tot ce pot sa-ti spun este ca este de datoria moderatorilor/adminilor sa respecte regulile in primul rand. Iar daca tu ai mult mai multa experienta, pentru binele serverului pe care joci ar fi bine sa-i inveti si pe ceilalti cum se admineaza, nu sa ii tratezi cu superioritate ;)

Offline shiver-

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • ifudontlikemeblowme
« Reply #5 on: 19 Apr 08, 00:48:20 »
Mie imi place sa fac albume..prietenii stiu  ::)

Offline click

• Tennet Elders
  • Newbie
  • *
« Reply #6 on: 19 Apr 08, 00:59:15 »
Personal, eu in locul lui Click as fi procedat asa :
1. Ma logam pe MSN si dadeam pozele
2. Dupa ce verifica ca sunt curate ii spuneam ca :
a, Sunt admin undercover
b, E cazu sa se uite pe un jucator inainte sa ii faca poze, la cererea oricarui noob...

Acum Click, tot ce pot sa-ti spun este ca este de datoria moderatorilor/adminilor sa respecte regulile in primul rand. Iar daca tu ai mult mai multa experienta, pentru binele serverului pe care joci ar fi bine sa-i inveti si pe ceilalti cum se admineaza, nu sa ii tratezi cu superioritate ;)

da sunt de parerea ta...poate ca am gresit si eu si imi cer scuze ,m-a luat valul...dar cum am mai spus am intrat si eu putin sa ma relaxez nu sa stau sa caut si dau poze..acum daca le vrea cineva sa le ceara si le dau..eu cred ca nu s-a pus niciodata problema sa fi jucat cu coduri...deci nu va ganditi la asta...spun asta celor care ma cunosc cat de cat..
si ...wassy daca te-am jicnit cu ceva imi cer scz,n-a fost cu intentie(discutia care a fost pe srv la mom respectiv eu am  luat=o ca pe o gluma)..dar te rog sa incepi sa te porti ca un admin...nu sa faci ce iti spune orice "noob".

Offline FearNone

• CS Slots
  • Full Member
  • **
« Reply #7 on: 19 Apr 08, 03:37:42 »
click , au fost situatii in care s-au facut SS si moderatorilor , si au dat pozele. Nu cred ca acum se pune problema ca ai jucat cu cheat , pentru ca pana acum nu s-a mai intamplat si cred ca trebuie sa respecti putin restul "staff-ului" si jucatorii incat sa nu joci cu coduri. OK, perfect daca nu vroiai sa le dai la momentul respectiv , dar acum nu le poti posta pe forum?

P.S. : nu imi lua mesajul ca pe o "jignire" in sensul ca te fac codat  :nono:
If you don't stand for nothing, you fall for everything.

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #9 on: 19 Apr 08, 09:24:20 »
wassy..cand jucam eu pe srv asta tu te incaltai cu manusa...asa ca te rog frumos,nu au fost pana probleme din cauza pana sa apari tu si sa comentezi aiurea.ai si tu helper si deacuma faci ce vrei..
1.daca iti zice un oarecare jucator de pe srv tu faci poze,asta inainte sa stai si tu spectator si urmaresti jucatorul pe care urmeaza sa il "tragi in poza"..daca nu stii counter jucati mario fratilor..
2.am intrat cu alt nume pt ca imi da o eroare ca imi bag parola nu ca mi-e lene
3.eu am intrat in seara asta sa ma relaxez si eu putin si sa joc....nu sa stau spect si sa=ti dau tie,care esti helper de scurt timp, poze ca i se scoala nush cui ca sunt codat...

Nu conteaza de cand joci pe serverul asta. Ca fapt divers unii au fost prinsi cu coduri desii jucau de mult timp pe server. Faptul ca joci de mult pe server nu-ti scuza nici limbajul la adresa altui admin al serverului si nici faptul ca nu ai dat pozele. Nici nu conteaza de cand are respectivul, admin. Nu exista admini/helperi de prima mana sau a 2 a mana. Are dreptul sa faca poze, are dreptul sa le ceara ( oricui ) si are dreptul sa aplice pedepse in cazul in care nu faci ce spune. Atata timp cat a fost "investit" cu increderea moderatorilor, nimic nu mai conteaza. Atata timp cat el si-a facut treaba si nu a gresit cu nimic, nu a abuzat de functie....

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #10 on: 19 Apr 08, 10:41:04 »
@ click .. si eu imi cer scuze .. pt posturile de mai sus , ca sigur au fost jignitoare...

pozele in ordinea in care le`ai pus pe forum .. prima si ultima e aceeasi. poate ai gresit ...

Offline click

• Tennet Elders
  • Newbie
  • *
« Reply #11 on: 19 Apr 08, 12:23:16 »
ok gata ..am inteles...am gresit si imi cer scuze.dar vreau sa spun si eu ceva referitor la verificarea unui jucator...daca vrei sa verifici pe cineva stai spec te uiti pe el si ii faci poze..nu te iei dupa toti pustanii care daca vad un scor de 10-1(cum a fost in cazul meu) repede poze poze...

ps:anderson pana la urma am "copt" eu un banner :).cand poti sa-mi zici sa ti-l dau..

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #12 on: 19 Apr 08, 13:11:33 »
si totusi .. prima poza ?:)

Offline click

• Tennet Elders
  • Newbie
  • *
« Reply #13 on: 19 Apr 08, 13:32:11 »
pe aia n-am reusit sa o modific:)) glumesc...o so postez luni pt ca acuma nu sunt in bucuresti

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #14 on: 19 Apr 08, 17:41:20 »
imi "place" ca .. daca e vba de tine nimeni nu se baga in seama sa`si dea cu parerea, parca am vorbi prin pm .. nimeni nu analizeaza nici o poza sau sa zica macar ceva ca nu ai postat prima poza ... ce coincidenta .. nu o lua in nume de rau dar e cam neobisnuit .. in fine e ca si cum nu ar fi topicu ... lumea se uita si ramane cu uitatu`