23 Jun 17, 23:48:41

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jun 17, 23:48:41

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24898
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 26
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 6
Total: 7
Yahoo!

Author Topic: reclamatie  (Read 3126 times)

rohacker2009

• Guest
reclamatie
« on: 11 Apr 08, 15:52:54 »
 :help:joc de ceva timp pe server si nu vorbesc aiurea cand zic k cineva face push :angry4:....iar azi pe nuke...erau vreo 3 admini...poison, purice si dkky...si nu au luat nici o masura cand am zis k bilas a facut push...nici nu m-au bagat in seama...dak nici eu nu-s de incredere care joc de mult timp pe server atunci ma las de cs....

PS: deobicei nu ma bag in seama pe aici dar chiar m-a ofticat indiferenta lor....cred k li s-a urcat adminul la cap :| k inainte nu erau asa... :BangHead:

atat am avut de spus...

Offline Puric3

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
Re: reclamatie
« Reply #1 on: 11 Apr 08, 15:55:57 »
n-am auzit de tine.. in ce liga joci??

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #2 on: 11 Apr 08, 16:10:07 »
@ purice ... e dei dei
Decat sarac si bolnav ... mai bine bogat si sanatos !

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #3 on: 11 Apr 08, 16:13:07 »

purice lasa aerele.. mai bine veneai cu un raspuns la ce spune omul.

Offline Puric3

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #4 on: 11 Apr 08, 16:14:53 »
dei dei imi pare rau sa te anunt dar io unu nu sufar de admin si alte chestii. atunci cand am vazut ca s-a facut rush am dat slay plus mesaje de atentionare. chiar nu am vazut cand ai zis ca ala a facut rush.
oricum get used to it ala nu o sa fie primu sau ultimu om care face rush pe tennet si nu isi ia slay.
io unu de exemplu pentru jucatorii pe care nu i-am mai vazut nu dau intotdeauna slay. cel mai probabil dau un slap si ii atentionez sa se uite pe forum.

Offline Puric3

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #5 on: 11 Apr 08, 16:16:08 »

purice lasa aerele.. mai bine veneai cu un raspuns la ce spune omul.

tinand cont ca habar nu avea cine e rohaker sau cum are contu pe forum nu puteam sa ma pronunt ;)

Offline Watts

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #6 on: 11 Apr 08, 16:20:10 »
Eram undercover day-day. Cand ti'am explicat cum sta situatia, mi'ai zis sa tac. Ca deh, nu esti primul care isi da aere la mine cand sunt undercover. Ma rog nu asta este subiectul discutiei.
Nu este nimeni obligat sa dea slay pentru ca asa zici tu. Nici unul dintre ei nu a vazut cand player'ul "x" a dat rush, deci nu au actionat. Sincer sa fiu, si eu faceam la fel. E bine sa iei masuri atunci cand vezi ce s'a intamplat, nu doar pentru ca zice "x" si cu "y".
Acum, nu te supara pentru ce am zis, dar eu asa gandesc si asa iau masuri. Poate si adminii care erau pe server fac la fel. Nu trebuie sa le iei in nume de rau, dar cred ca e mai bine asa.
i make millions with one shot !

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #7 on: 11 Apr 08, 16:30:55 »
Eram undercover day-day. Cand ti'am explicat cum sta situatia, mi'ai zis sa tac. Ca deh, nu esti primul care isi da aere la mine cand sunt undercover. Ma rog nu asta este subiectul discutiei.
Nu este nimeni obligat sa dea slay pentru ca asa zici tu. Nici unul dintre ei nu a vazut cand player'ul "x" a dat rush, deci nu au actionat. Sincer sa fiu, si eu faceam la fel. E bine sa iei masuri atunci cand vezi ce s'a intamplat, nu doar pentru ca zice "x" si cu "y".
Acum, nu te supara pentru ce am zis, dar eu asa gandesc si asa iau masuri. Poate si adminii care erau pe server fac la fel. Nu trebuie sa le iei in nume de rau, dar cred ca e mai bine asa.

daca e cineva de incredere care zice sa dau slay, dau ... daca nu a avut dreptate si dau slay pe nedrept imi cer scuze si cu asta basta... daca nu avem incredere in jucatorii vechi atunci in cine ? in aia noi care fac rush ?.. el incerca doar sa ajute . nu`l atacati sa`i luati aparearea lui x sau lu z ... oricum nu e un caz asa tragic . vorba lu purice ... nu e primu` si nici ultimu` .sal
Decat sarac si bolnav ... mai bine bogat si sanatos !

Offline Watts

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #8 on: 11 Apr 08, 17:05:41 »

daca e cineva de incredere care zice sa dau slay, dau ... daca nu a avut dreptate si dau slay pe nedrept imi cer scuze si cu asta basta... daca nu avem incredere in jucatorii vechi atunci in cine ? in aia noi care fac rush ?.. el incerca doar sa ajute . nu`l atacati sa`i luati aparearea lui x sau lu z ... oricum nu e un caz asa tragic . vorba lu purice ... nu e primu` si nici ultimu` .sal

Iau apararea pentru ca si eu as fi facut la fel, si nu cred ca am atacat pe day-day in ceea ce am zis. E doar parerea mea.
i make millions with one shot !

rohacker2009

• Guest
« Reply #9 on: 11 Apr 08, 18:36:29 »
nu m-am simtit atacat de nimeni...e faza cum zice wasy dak nici in mine nu este incredere ....care am cerut doar sa fie dat un slay si nimeni nu m-a bagat in seama...atunci sa aveti incredere in cei care joaca de o saptamana si e cel mai bine... :bs: :|

nu am vrut sa fac atata tam-tam pentru un slay care trebuia dat....dar mai mentionez odata k m-a suparat destul de tare indiferentza lor,a adminilor online de atunci...mai ales a lui poison...cand i-am zis de mai multe ori sa primeasca slay acel player care facuse push...si eram multumit...in plus...bilas jucatorul ce facuse push stia limitele si a intrat peste mine tocmai pentru k imi luase din viatza si nu vroia sa piarda fragul...si de aceea am vrut sa fie pedepsit :|
pentru k oricine se oftica la faza aia...si dak era un admin in locul meu,ii dadea si ban

(nush daca am gresit vreodata cand am spus k un jucator face push pentru k stiu limitele si de aceea am vrut putina incredere...)  in fine...

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #10 on: 11 Apr 08, 19:13:18 »
fiecare admin judeca diferit.eu unul nu   dau tot timpul slay cand imi zice cineva.si in plus nu e nici o regula "dai slay lui x pt ca ti a zis y ca l a vazut facand rush", asa ca ei n au gresit cu nimic
sal,

Offline 4yoo

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #11 on: 11 Apr 08, 19:20:40 »
Dak day_day juca logat, si a zis k un player a facut push, trebuia sa i se dea slay, pt k day_day e un jucator:
    1)  de incredere;
    2) joaca de mult timp pe server, si nu ar avea rost sa vb aiurea;
    3) si mai are si slot.

1) Esti pe net
2) Esti pe forumul areaten.net
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi  :)

rohacker2009

• Guest
« Reply #12 on: 11 Apr 08, 20:22:33 »
fiecare admin judeca diferit.eu unul nu   dau tot timpul slay cand imi zice cineva.si in plus nu e nici o regula "dai slay lui x pt ca ti a zis y ca l a vazut facand rush", asa ca ei n au gresit cu nimic
sal,

tocmai asta ziceam...nu-s un Y  oarecare ce a intrat prima oara  pe tennet :| 

Offline AraGorn

• Jr. Member
  • **
  • ffP
« Reply #13 on: 12 Apr 08, 12:20:48 »
Asta cu "daca e jucator vechi, tre sa-l credem" mi se pare o porcarie.
S-o luam asa:
-sunt 3 admini pe server
-toti 3 la CT
-nici unu din aia 3 nu vede cum intra CT peste T
-toti T spun ca x,y si z intra peste noi [T]
-adminii isi vad de frag
Next:
mai tarziu pe aceiasi harta, intra unu "MIHAI"
-TA, TK
-unu dintre adminii de pe server [daca nu ma insel, era PcT] face : wtf
-si jocul continua, flluffy [sau cum s-o scrie] era de neoprit, rupea tot, asa ca ce rost avea sa dea un slay sau kick. este ?
Stire de ultima ora: Pupincuristilor, li se reseteaza karma,,, =)))
----------------------------------------------------
Hey, motherf_cker, drop the microphone!
You don’t wanna f_ck with AraGorn,
From now on, you are on your own.
You don’t wanna f_ck with AraGorn!

Offline 4yoo

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #14 on: 12 Apr 08, 19:30:47 »
eu zic k are omu slot, deci nu joaca pe server de o saptamana, pe langa asta garantat stie si regulile. Ce rost ar avea sa tipe  "Baaa, ala face push!!! " , k l-ar fi omorat regulamentar ??? Nu cred!

Din moment ce sunt helperi/admini conectati  imposibil sa nu apara mesaje cu reguli, si cand vezi k X vine pe la spate sa te omoare, tu fiind T, cum sa nu "zberi".   
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul areaten.net
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi  :)