21 Jan 17, 02:04:32

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
21 Jan 17, 02:04:32

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24885
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 10
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 3
Total: 4
Yahoo!

Author Topic: Reclamatie in privinta fragarilor  (Read 5521 times)

Offline DJArnold

• Sr. Member
Re: Reclamatie in privinta fragarilor
« Reply #30 on: 17 Jan 08, 02:54:06 »
PcT : alexG chiar a fost PGL-ist o perioada indelungata dar vad ca a revenit cu picioarele pe pamant si a lasat-o balta.
Sincer am prins foarte multe antrenamente sau concursuri in care era implicat clanul lui alexG (oricare a fost 2easy, De Muerte ...) si sincer am vazut cam in ce fel gandeste acest individ acest joc, in ce fel stie sa formeze o tactica si niste scheme ...
Serverul public e una pe cand un meci e alta. Daca ai observat toti prietenii lui sau amicii lui joaca la fel : Varu, A^x si ar mai fi cativa dar nu-i cunoasteti...

Multi comentau la inceput ca de ce vin eu cu fel si fel de reguli (printre care si asta cu echilibratul) dar vad ca v-ati obisnuit cu ele si nu puteti juca fara :D

Nu cred ca ati luat in considerare situatiile in care alexg chiar singur (de bunavoie si nesilit de nimeni ) se schimba la echipa mai slaba ca sa echilibreze. Voi vedeti doar parte negativa intr-o situatie ....
Nu va ganditi ca datorita unor jucatori ca acestia (A^x, Varu, alexg care sunt din Piatra-Neamt ca si mine) ridica nivelul de joc al serverului.

Asa ca v-as ruga sa nu mai postati aici tot ce nu va place sau nu v-a cazut bine la stomac.

Va urez : Pofta Buna !  ;D

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #31 on: 17 Jan 08, 03:34:31 »
Nu cred ca discutia are legatura cu skillul sau cunoasterea jocului de catre unii jucatori. Eu nu pot sa contest ca cei mentionati mai sus joaca bine sau stiu jocul, dar degeaba e el "zeu" la o echipa care domina cu 15 - 3. Sa se duca la echipa mai slaba sa dea de acolo 3 - 4 jos. L-am vazut zilele trecute pe alexg pe server, ct avea vreo 10 puncte in plus la scor iar alexg nu se muta la tero pentru ca vroia sa faca scor mare.. stiu ca la un moment dat a zis ceva de genul: "uite ma, am 80 la scor" ( citat aproximativ ). Pai ce insemna ca are scorul ala? Ca echipa inamica era cel putin varza.

Offline pOrtocala

• User Sters
  • CS Slots
  • Sr. Member
  • **
« Reply #32 on: 17 Jan 08, 15:42:57 »
daca are skill joaca si la tero si la ct ;)

Offline DJArnold

• Sr. Member
« Reply #33 on: 17 Jan 08, 16:43:18 »
Ca sa inteleg ceva din discutia asta : va simtiti cam inferiori unor asemenea jucatori si ar trebui sa-i "scot" de pe server sau sa le "micsorez" sau "scot" accesul pentru ca "uneori" sunt nesimtiti.
uite ca nu o sa fac chestia asta si nu cred ca are rost sa continuam discutia.

Offline alexgeorge

• Newbie
  • *
re scuze pt intarzaiere
« Reply #34 on: 17 Jan 08, 19:36:16 »
salutari la toata lumea si scuzati-ma pentru intarzaiere dar nu stiam ca s-a schimbat adresa de forum si e prima oara cand intru aici :

1.As vrea sa lamuresc aceasta problema spunandu-va ca nu am fost eu daca cineva mai are logul sa confruntam ip-urile , eu nu as face asa ceva care ma cunoasteti stiti foarte bine ca eu echilibrez la cerere si nu vb cu gg.pa si altele , probabil a fost ratatul de varu ca numai el imi stie parola . Dj am sa-ti dau un mesaj cu o eventuala schimbare de parola .

2.PcT nu stiu ce sa zic decat ca tie iti place sa iesi in evidenta sa fii tu ala care le spune lucrurilor pe nume , zici de noi ca suntem fragari dar tu tot timpul esti cu /me  , shift , unghiuri de parca joci meci oficial ,iar cu amenintarea ca nu ne permitem  copilarii ... nu stiu ce sa zic dar abtine-te de la aceste comentarii vb strict la cs si atat lasa-ti muschii la un meci de mortal kombat ceva nu cu mine ,  voi restu care ma criticati nu o sa va raspund ca imi sunteti inferiori in domeniul asta , cand jucam eu prin diviziile superioare ale pgl-ului nu stiati ce e ala cs . Iar aragorn sau cum te cheama du-te frate si scrie poezii lasa-ma pe mine cu merele tale stricate fa-ti o tuica cu ele .

P.S : Cippo tu ma cunosti sa stii , tu si cu prietenii tai de la bicaz va faceati scheme dupa ale mele , de ce iti spun asta ? ca sa stii ca nu sunt ce zice lumea .

Offline Cippo

• Former CS1.6 playa
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • cippodesign.com
    • CIPPO Design
Re: re scuze pt intarzaiere
« Reply #35 on: 17 Jan 08, 23:49:09 »
:) :D:D:D:D aaa.. ok :P in legatura cu parola vb cu mine sau cu anderson :) ai id-u meu la profilu meu. Have fun
Vorbiți, scrieți românește, pentru Dumnezeu!

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #36 on: 18 Jan 08, 02:55:09 »
Ca sa inteleg ceva din discutia asta : va simtiti cam inferiori unor asemenea jucatori si ar trebui sa-i "scot" de pe server sau sa le "micsorez" sau "scot" accesul pentru ca "uneori" sunt nesimtiti.
uite ca nu o sa fac chestia asta si nu cred ca are rost sa continuam discutia.

Ce spun oamenii si ce ( vrei sa ) intelegi tu. Nu ( cred ca ) se simte nimeni inferior.. poate doar cei care dau prea multa importanta unui joc.

In fine.. eu nu ma mai enervez atunci cand o sa intru pe server si o sa vad scoruri bune la echipa in timp ce cealalta e dusa. Nu o sa mai stau sa mut jucatori dintr-o echipa in alta. have fun all.

@Alexg,  ia legatura cu un moderator in seara asta ca sa schimbam parola.

Offline DJArnold

• Sr. Member
« Reply #37 on: 18 Jan 08, 05:59:55 »
a vorbit deja cu mine pe messenger azi si a fost schimbata si parola