19 Oct 17, 19:30:20

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
19 Oct 17, 19:30:20

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24905
  • Total Topics: 1777
  • Online Today: 15
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 6
Total: 7
Yahoo!

Author Topic: Pozele facute lui Buzzy!  (Read 15358 times)

Offline shiver-

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • ifudontlikemeblowme
Re: Pozele facute lui Buzzy!
« Reply #75 on: 2 Apr 08, 23:39:17 »
S-a creat un antecedent.Ar fi bine sa invatam din faza asta si sa nu o repetam.
Pentru ca e primul caz de genul acesta si pentru ca buzzy se afla la prima abatere propun doar un suspend al adminului pe o durata cuprinsa intre 2 saptamani si 1 luna sau un downgrade.De asemenea propun o regula stricta in privinta transmiterii acceselor altor persoane care sa se soldeze cu stergerea accesului.Vina lui buzzy a fost doar ca a dat passul restul situatiei a fost amplificat de cel prins cu cheat iar comportamentul lui se explica prin simplul fapt ca a vrut sa il apere pe invinuit.Probabil multi din noi am fi facut la fel.Anderson analizeaza mai bine situatia si ai sa vezi ca e cam dura pedeapsa..le recomand asta si celorlalti moderatori.
Asta e doar parerea mea insa presimt ca mai sunt persoane care sunt de acord cu mine.Succes

Offline pOrtocala

• User Sters
  • CS Slots
  • Sr. Member
  • **
« Reply #76 on: 2 Apr 08, 23:51:26 »
surprize surprize... deci d-asta se explica... de ce dimineata sa zicem buzzy 50-4 si seara 30-17 :> ... pabibabam bavo ma ai reusit inca o data sa iei ban... dar si cu suspend de admin ... :)) ... pfff wallu creeaza dependenta :|

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #77 on: 3 Apr 08, 00:01:02 »
o da...buzzy nu mai putea de nervi si u radeai ca dobitocul de ras.apocaliypto in gura matii u te numesti prieten?el era disperat si u radeai ca un...nu mai zic ca am prea multi nervi.
buzzy merita doar suspend.era un exemplu pt ceilalti jucatori.insa un ban pe clasa de ip al lui pabibabum ar fi meritat.

Offline pOrtocala

• User Sters
  • CS Slots
  • Sr. Member
  • **
« Reply #78 on: 3 Apr 08, 00:02:20 »
o da...buzzy nu mai putea de nervi si u radeai ca dobitocul de ras.apocaliypto in gura matii u te numesti prieten?el era disperat si u radeai ca un...nu mai zic ca am prea multi nervi.
buzzy merita doar suspend.era un exemplu pt ceilalti jucatori.insa un ban pe clasa de ip al lui pabibabum ar fi meritat.
asta i-am zis eu pe mess ;) ... wow cata dreptate are

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #79 on: 3 Apr 08, 00:08:11 »
Nu e vorba doar ca a dat adminul altei persoane. Daca era doar asta o rezolvam amiabil. Dar l-a dat unei persoane care a fost banat ( mai mult sau putin ) pentru coduri. Asta mi se pare mie inacceptabil.

Offline FearNone

• CS Slots
  • Full Member
  • **
« Reply #80 on: 3 Apr 08, 00:33:03 »
eu unul sunt de acord cu ce a zis shiver. acum sa fim sinceri , cam cate reclamatii grave a primit buzzy? si in afara de asta nu mi se pare corect ca va ramane fara admin ,  deoarece stim cu totii ca inainte trebuiau ceva ani ca sa ajungi sa ai admin , ganditi-va la cat timp a alocat din timpul lui liber ca sa primeasca accesul care acum pentru o greseala omeneasca zic eu sa fie sters. inca ceva : voi ce ati face daca ati fi in situatia lui? eu unul i-as sparge fata unui prieten gen apocalypto in caz ca as ramane fara admin pentru ca a vrut el sa joace cu cheat pe steam...

pana la urma ramane sa discute moderatorii intre ei si sa dea "verdictul" :)
If you don't stand for nothing, you fall for everything.

Fantasy

• Guest
« Reply #81 on: 3 Apr 08, 01:00:41 »
nu merita ras de tot

Offline MadDoc

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #82 on: 3 Apr 08, 04:44:43 »
Pana la urma cine e apocalypto?!

Daca e Pabibabum, nu inteleg cum dracu'  sa-i dai datele de admin unuia care a fost prins codat?! Este de o inconstienta ruda cu prostia... fara suparare.
Puteti sa verificati ip-ul de pe care a intrat "buZZY" la momentul respectiv?! Ar fi edificator, zic eu...
Oricum ciudata poveste... in opinia mea ar merge un downgrade pe o perioada in care sa fie monitorizat... totusi vorbim de un om care nu a facut excese pe server, si care s-a dovedit un admin bun... daca povestea aceasta e adevarata...

Insides, tu ai grija cum iti alegi prietenii in viata!
Este lectia cea mai importanta pe care tu trebuie sa o inveti!

Offline spore

• CS Slots
  • Full Member
  • **
« Reply #83 on: 3 Apr 08, 08:17:29 »
surprize surprize... deci d-asta se explica... de ce dimineata sa zicem buzzy 50-4 si seara 30-17 :> ... pabibabam bavo ma ai reusit inca o data sa iei ban... dar si cu suspend de admin ... ) ... pfff wallu creeaza dependenta :|  .........de cate ori iatzi facut poze .....doamne baiatul nu joaca cu coduri .... le are cu cs...pfff

Offline pOrtocala

• User Sters
  • CS Slots
  • Sr. Member
  • **
« Reply #84 on: 3 Apr 08, 08:58:33 »
spore u ai scris inca o data ce am scris eu ? :|

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #85 on: 3 Apr 08, 09:48:37 »
[.] .........de cate ori iatzi facut poze .....doamne baiatul nu joaca cu coduri .... le are cu cs...pfff

Spore, daca inteleg bine ce ai scris nu pot sa zic decat ca esti idiot. Daca am inteles gresit, mii de scuze ( si o sa-mi editez reply-ul :D ).

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #86 on: 3 Apr 08, 11:15:56 »

Daca e Pabibabum, nu inteleg cum dracu'  sa-i dai datele de admin unuia care a fost prins codat?!

iti dai seama ca i`a dat parola inainte sa se afle ca pabi e codat :| ..doar nu o fi atat de inconstient  :nono:
Decat sarac si bolnav ... mai bine bogat si sanatos !

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #87 on: 3 Apr 08, 11:56:21 »
Daca e Pabibabum,
el e ...uite-te la pozele cu arhiva de mess....mailu-ul lui apocalypto e f.florin90 ...asta e a lui pabi
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline AraGorn

• Jr. Member
  • **
  • ffP
« Reply #88 on: 3 Apr 08, 11:57:58 »
iti dai seama ca i`a dat parola inainte sa se afle ca pabi e codat :| ..doar nu o fi atat de inconstient  :nono:
Serios? eu din cate stiu, oricand poti apela la un Mod sa-ti schimbe pass
Stire de ultima ora: Pupincuristilor, li se reseteaza karma,,, =)))
----------------------------------------------------
Hey, motherf_cker, drop the microphone!
You don’t wanna f_ck with AraGorn,
From now on, you are on your own.
You don’t wanna f_ck with AraGorn!

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #89 on: 3 Apr 08, 12:00:44 »
Serios? eu din cate stiu, oricand poti apela la un Mod sa-ti schimbe pass

la considerat asa bun prieten incat a zis ca nu e nevoie ... in fine .. poate a tras o concluzie din toate astea .
Decat sarac si bolnav ... mai bine bogat si sanatos !