28 Jul 17, 07:36:05

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
28 Jul 17, 07:36:05

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24901
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 9
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 3
Total: 4
Yahoo!

Author Topic: Pozele facute lui Buzzy!  (Read 14952 times)

Offline apocalypto

• Newbie
  • *
Re: Pozele facute lui Buzzy!
« Reply #60 on: 2 Apr 08, 21:53:37 »
imi pare rau pentru scandalul produs....eu sunt un amic de a lui buzzy...din motivul acesta m`am bagat pentru el.... cred ca ar fi cazul sa incetam cu toata panarama asta si sa dam cartile pe fata...el a avut incredere in mine si mi`a lasat passul de la admin.... in ziua aceea jucam pe server cu un nick normal si el era logat cu adminu... l`am rugat sa faca niste ss`uri unui jucator dar m-a refuzat motivand ca are steam ... eu m`am ambitionat ca un prost si am stat si am cautat cheaturi pentru steam..... si mai departe cred ca va dati seama... adica in momentul in care am fost surprins de "radar" am ramas socat.... nici macar pe mess nu ii mai raspundeam lui buzzy ... saracu era disperat rau... i`am spus sa aiba rabdare ca ma duc sa mananc da de fapt incercam sa modific pozele...stati linistiti nu am vrut sa insel pe nimeni ci am vrut pur si simplu sa`l scap de belele.... va rog ... apelez la intelegerea voastra si imi asum toata responsabilitatea dar lasati`l pe buzzy in pace .. e jucator talentat .. tanar si CURAT :)
Va Multumesc Anticipat :)

Offline rFi

• Full Member
  • Zambeste, atunci cand doare cel mai mult.
Primul om care a preferat să ?njure dec?t să dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizaţiei

Offline DJArnold

• Sr. Member

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #63 on: 2 Apr 08, 22:32:29 »
imi pare rau pentru scandalul produs....eu sunt un amic de a lui buzzy...din motivul acesta m`am bagat pentru el.... cred ca ar fi cazul sa incetam cu toata panarama asta si sa dam cartile pe fata...el a avut incredere in mine si mi`a lasat passul de la admin.... in ziua aceea jucam pe server cu un nick normal si el era logat cu adminu... l`am rugat sa faca niste ss`uri unui jucator dar m-a refuzat motivand ca are steam ... eu m`am ambitionat ca un prost si am stat si am cautat cheaturi pentru steam..... si mai departe cred ca va dati seama... adica in momentul in care am fost surprins de "radar" am ramas socat.... nici macar pe mess nu ii mai raspundeam lui buzzy ... saracu era disperat rau... i`am spus sa aiba rabdare ca ma duc sa mananc da de fapt incercam sa modific pozele...stati linistiti nu am vrut sa insel pe nimeni ci am vrut pur si simplu sa`l scap de belele.... va rog ... apelez la intelegerea voastra si imi asum toata responsabilitatea dar lasati`l pe buzzy in pace .. e jucator talentat .. tanar si CURAT :)
Va Multumesc Anticipat :)

daca esti intradevar tovaras cu el asa apropiat de te lasa sa joci cu adminu lui (chetie care oricum se sanctioneaza) mult bine nu i-ai facut si tot el o sa fie pedepsit din cauza ta...asta o zic daca a-i fi avut credibilitate si chiar va crede lumea ce ai scris...dar credibilitatea fiind cam 0...*multa sanatate*
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline LeviS

• Full Member
« Reply #64 on: 2 Apr 08, 22:33:11 »
HaHaHa
                                      Fotbalu este viata mEa!!:D

Offline apocalypto

• Newbie
  • *
« Reply #65 on: 2 Apr 08, 22:34:38 »
ce rost avea sa mint ?:)

P.S ... nu e singuru admin care a mai dat pass`ul cuiva ;) ... nu vreau sa dau nume...

Offline corsair

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #66 on: 2 Apr 08, 22:34:54 »
HaHaHa
+1 post :iamwithstupid:

nu intreba ce rost are sa minti...rostu teoretic e clar...sa iti scapi tovarasu de ban...practic nu conteaza

Offline Him

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #67 on: 2 Apr 08, 22:37:09 »
buzzy nu a jucat niciodata cu coduri si nici nu o sa o faca.ganditi-va la treaba asta

Offline corsair

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #69 on: 2 Apr 08, 22:47:46 »
acum observ o chestie...apocalipto esti pabibabum nu?

Offline C.RoNaLdO

• r7m
  • Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
    • United Rule!
« Reply #70 on: 2 Apr 08, 22:54:18 »
Nu stiu cat va intereseaza parerea mea , dar Buzzy nu merita sa ii fie scos adminul , eu as zice doar un suspend temporar , pana la urma el a gresit doar ca a dat parola de la admin nu?
As the Reds go marching on, on, on!
Champ19ns

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #71 on: 2 Apr 08, 22:57:04 »
Muahahahaha.. ce faza nene.

Sincer, daca sunt adevarate chestiile de mai sus, Buzzy ti-ai luat adio de la admin cat timp o sa fiu moderator aici.

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #72 on: 2 Apr 08, 22:58:35 »
saracu` :| sincer apocalypto ...cum sa`i faci ma asa ceva :| doamne te spanzuram , muream cu tine de gat  :angry4:

un suspend ... nu fiti rai ! daca e sa ii scoateti adminu` de tot ii dau eu helperu meu daca se poate  :hello:
Decat sarac si bolnav ... mai bine bogat si sanatos !

Offline corsair

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #73 on: 2 Apr 08, 22:59:15 »
cu toate astea ban nu merita daca nu a fost el codat

Offline FfluFfy

• Newbie
  • *
  • cuz' I'm a playa'
« Reply #74 on: 2 Apr 08, 22:59:37 »
incurcata treaba frate ... ca ala nu-i de fapt buzzy ...ca era altu ...ca d fapt erau coade (akma m am uitat si eu m ai atent dupa ce mi am fakut 55443 de ss-uri pe cbble) ca de fapt este un copy-paste grosolan la faza cu tinta. Sugerez un downgrade pt buzzy pentru ca ...cred ca este la prima abatere ...si tinand cont ca a adminat ireprosabil pana akma . Ramane orikum decizia "shefilor" poate sunt un pic mai indulgenti tinand cont de ce am spus pana akma .

ps : nu l cunosc p buzzy personal ...doar din ce am jukat p tennet deci sunt ,zic eu , destul de impartial ... iar apocalyptico sau pabibabum cum iti zice sa-i fie luat ip ...si cum prins cum banat ... parerea mea . Bft
ce sa le faci ma ...... nishte tarani :))