20 Feb 17, 10:44:08

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
20 Feb 17, 10:44:08

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24888
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 14
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 8
Total: 9
Google

Author Topic: Pozele facute lui Buzzy!  (Read 13920 times)

Offline Cippo

• Former CS1.6 playa
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • cippodesign.com
    • CIPPO Design
Re: Pozele facute lui Buzzy!
« Reply #30 on: 1 Apr 08, 21:27:17 »
si last edit.. citeste  reply-urile inainte sa postezi si tu ceva :)
Vorbiți, scrieți românește, pentru Dumnezeu!

Offline antraX

• Tennet Elders
  • Jr. Member
  • *
  • greu la deal cu boii mici :)
da da da aha aha aha
« Reply #31 on: 1 Apr 08, 21:46:44 »
    In primu' rand , RE OL ( am vazut ca se poarta pe server, cel mai ciudat si nerespectuos salut) , al doilea rand bla bla bla pana acum a fost numai bla bla.
    La subiect , eu am fost cel care a facut pozele domnului/domnisorului buZZy , am avut ideea sa fac poze din simplul motiv ca domnul/domnisorul buZZy , nu era surprins de absolut nici un adversar , nici macar de cei care foloseau walk. Isi calcula miscarile mai tot timpul aproape perfect , pentru aproape orice adversar, ceea ce mi s-a parut ciudat ( ce fel de intuitie sa ai ??? ). Si cum se face , ca prin minune tocmai la ultima poza ....iese de pe server ( CULMEA).
    Sa nu vezi ca ti se face poze.........no comment si  macar, cand se intorcea , prezenta niste poze "curate" dar aceste specimene de poze, nu sunt lipsite de patratele si alte tampenii in dreptul tintei !!!
    Ce atatea comenzi idoate?? Ce atatea gl_firewall 1 sv_windows off 0 sau alte prostii?? Daca intradevar sunteti buni jucati cu counter-strike-ul curat si atat.Eu nici macar nu vad cat am loss sau choke :) pentru simplu fapt ca nu vreau sa am fereastra jocului ingreunata de tot felul de utilitati.(nu ma intereseaza cat am loss,daca se misca prost --->> out)
    Imi faceti mie poze si va arat eu cum trebuie sa arate o poza din counter-strike 1.6 , ca vad ca ati uitat !!!!
    (RE OL)
Traiasca teNNet , traiasca antraX :D

Offline AraGorn

• Jr. Member
  • **
  • ffP
« Reply #32 on: 1 Apr 08, 21:56:30 »
Bun asa
Si plus la asta, cea mai penibila scuza ai gasit buz !! Eu cand ma duc sa mananc, nu dau quit, si nici nu ma duc sa mananc in mijlocul rundei, astept sa mor, si dup-aia, ca nu-ti mananca nimeni mancarea din farfurie, sau ?

a. Am eu un prieten care de cand s-a nascut, joaca Counter numa cu coduri, stie cele mai noi, si cele mai bune coduri iesite pe piata. Bineinteles, acest prieten are si metode de a scapa de ban, la fel de moderne. Ex: cand ti se fac poze, iesi din C.S, bagi pozele in nu stiu ce program, si ti le scoate curate ca lacrima, si dup-aia bagi o scuza d-aia ca ti-a intrat o musca-n ochi, si aveai bind "quit" pe click stanga, si din greseala ai apasat.

*ciAu
Stire de ultima ora: Pupincuristilor, li se reseteaza karma,,, =)))
----------------------------------------------------
Hey, motherf_cker, drop the microphone!
You don’t wanna f_ck with AraGorn,
From now on, you are on your own.
You don’t wanna f_ck with AraGorn!

Fantasy

• Guest
« Reply #33 on: 1 Apr 08, 22:13:57 »
nu se poate face asa ceva aragorn, e pur si simplu imposibil.

poate ar trebui sa-ti intrebi iar prietenul.

Offline apocalypto

• Newbie
  • *
« Reply #34 on: 1 Apr 08, 22:16:45 »
wow... multumim pentru demonstratia facuta ... domnule moderator de mi`ai sters postu :)))) fi curajos si infrunta`ma ;) nu prin ceea ce ai facut ci prin discutie si ai sa vezi ca am dreptate :)

P.S nu ma bana si vorbeste ...

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #35 on: 1 Apr 08, 22:19:30 »
M-am interesat ce e cu faimoasele "patratele". Pe toti pe care am intrebat mi-au raspuns ca e de la placa grafica.

daca era de la placa grafica nu afectau doar unde e tinta

aragoarne...o iei p aratura cu programu lu peste care scoate pozele curate...ala de scos banuri exista dar oricum nu merge pe orice server
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline antraX

• Tennet Elders
  • Jr. Member
  • *
....
« Reply #36 on: 1 Apr 08, 22:26:44 »
   Fac o paranteza la subiect. Va rog frumos sa respectati persoanele de pe acest forum.
   Apocalypto , invata sa te adresezi si mai stam de vorba (domnule Apocalypto, cum ai spus si tu mai sus ...domnule moderator).
   Fiecare are dreptul la opinie , asta nu inseamna ca trebuie sa va luati intr-un mod necivilizat( ai luat'o pe aratura sau cum a spus apocalypto "ala " " pe ce planeta" sau mai stiu eu ce) invatati sa respectati , ca majoritatea nu ne cunoastem , macar minimum de respect.

Offline apocalypto

• Newbie
  • *
« Reply #37 on: 1 Apr 08, 22:29:20 »
imi cer scuze ... dar ma enervez cand vad unii oameni ca vorbesc in nestiinta de cauza... :) si abereaza numai pentru a face rau unei persoane :) si nu cred ca am jignit pe nimeni in mod intentionat si daca am facut-o ..imi cer scuze dar data viitoare documentati-va inainte sa scrieti cva ....va multumesc...

P.S baiatu e clean ;) ...

Offline corsair

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #38 on: 1 Apr 08, 22:31:38 »
Mai nu stiu.. Eu asa am auzit, aia a zis si last_angel si acuma cineva pe steam. Ca nu poate fi decat de la placa grafica [sau e modificata.] Oricum nu trebuia sa apara in toate pozele la tinta "patratelele"? Culmea, e a doua poza[am vazut unele coduri unde se dezactiva dupa primul ss sau aparea in toate pozele la fel]. Ciudat nu?

deci de la placa grafica nu e ...placa nu tine cont de unde pui tu tinta si chiar daca ar tine cont in nici un caz nu ar arata asa(taiate)

si mai important dupa primele ss-uri te intorci cu fatza la tero si dai quit....

n-am nimic cu tine dar multe chestii aiurite

Offline antraX

• Tennet Elders
  • Jr. Member
  • *
...
« Reply #39 on: 1 Apr 08, 22:40:35 »
   Fac iar o paranteza la subiect :)
   Ce mi se pare ciudat?? este ca domnul apocalypto abia si-a facut de 2-3 min cont si a gasit cel mai aratos subiect "buZZy" . Iti iese ceva la faza asta?? Ce sari asa ca ars? :)

Offline corsair

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #40 on: 1 Apr 08, 22:41:44 »
daca sar si eu imi iese ceva ?  ;D

...desi nu cred ca pana imi trimite bere sau fete din timisoara pana aici imbatranesc

On topic: patratelele combinate cu faptul ca mai intai te intorci spre tero si apoi dai quit.... dau un iz de neincredere

Offline AraGorn

• Jr. Member
  • **
  • ffP
« Reply #41 on: 1 Apr 08, 22:50:57 »
Programul resp, nu era chiar un program, era un .exe care-l gaseai unde instalai CS-u
Acu daca nu e adevarat, nu sariti pe mine, mie asa mi-a zis ala, si e prieten bun cu mine, nu cred ca m-ar minti [asa grav]

Si-ti zic eu ca nu ar fi chiar asa usor pt codati, pentru ca stii si tu, cand dai pozele, trebuie sa stai pe server, dar cu ala TREBUIE sa iesi din joc
Stire de ultima ora: Pupincuristilor, li se reseteaza karma,,, =)))
----------------------------------------------------
Hey, motherf_cker, drop the microphone!
You don’t wanna f_ck with AraGorn,
From now on, you are on your own.
You don’t wanna f_ck with AraGorn!

Offline apocalypto

• Newbie
  • *
« Reply #42 on: 1 Apr 08, 22:54:10 »
catre Antrax... este serverul vostru probabil stiti ca pot sa citesc posturile si fara sa fiu inregistrat nu ? ...dar ca sa postez trebuie.... sau ma insel ? :) stai linistit ca citesc tot ce se posteaza pe forum de ceva vreme...dar....neinregistrat :)

Offline corsair

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #43 on: 1 Apr 08, 23:00:20 »
Si-ti zic eu ca nu ar fi chiar asa usor pt codati, pentru ca stii si tu, cand dai pozele, trebuie sa stai pe server, dar cu ala TREBUIE sa iesi din joc

frate este total lipsit de logica

din ce zici tu programul modifica JPG-urile

jpg-urile nu sunt read-only cat timp merge hl.exe si apoi le poti modifica/sterge

alea sunt facute de server si sunt total independente....deci ia-l p-ala de guler si zi-i sa nu manance chiftelutze

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #44 on: 1 Apr 08, 23:23:21 »
Desii pic de somn am zis sa fac niste teste. Am intrat pe un server pustiu pe care era cbble, m-am pozitionat mai mult sa mai putin in acelasi loc si iata rezultatul :

Pozele sunt facute cu print screen..

E ilogic sa credem ca dreptunghiurile din pozele lui buzzy sunt altceva decat copy si paste din alta parte. Mai mult, in prima poza a lui buzzy, cea inainte sa puna tinta pe cutie, nu se vede nimic.. cel putin la prima vedere. Chiar si in prima poza e ceva suspect

Sunt destul de sigur ca pozele sunt modificate...

p.s. povestea lui buzzy seamana izbitor de mult cu povestea lui pabibabum; m-a sunat prietena si am iesit de pe server dar apoi mi-am gasit timp sa-i dau o poza unui admin pe mess.. cui? lui buzzy.
« Last Edit: 1 Apr 08, 23:42:23 by Mr.Anderson »