26 Jun 17, 11:41:51

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
26 Jun 17, 11:41:51

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24898
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 27
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 14
Total: 15
Google

Author Topic: LORY  (Read 2035 times)

Offline bampiru

• Newbie
  • *
LORY
« on: 2 Mar 08, 10:59:20 »
ok...buna ziua tuturor...io's bampiru/king james...m-ati mai vazut din cand in cand jucand pe srv...ok...acum mai putin de 5 minute...lory mi-a dat ban...total aiurea...hai sa va explic de ce...

acu nush cate zile...jucam pe train...lory era cu EXC...si juca acolo linistit...cand ma trezesc cu un mare he in gura de la el...si apoi incepe sa traga in mine...binenteles...ca am tras in el...sa-l atentionez...ca bahh is ct cu tine...nu's tero...la care el incepe sa fie super figurant si tare in gura...si incepe sa planga la admini ca el e nush ce admin si ca sa-mi dea ban pentru TA intentionat...eu in toata discutia nu am folosit limbaj vulgar...poate am fo ironic (dar cine nu e...) ma rog...dak nu ma insel era pe srv si mr.Anderson care culmea nu m-a banat...
eh...astazi...intru pe srv normal...salut lumea...si incepe lory....king james mai tii minte pe train cand te certai cu exc...mi-a mai zis 2 lucruri...si ma trezesc cu ban...

CATA SUFERINTA???????????? exista posibilitatea sa fie mai multa suferinta intr-un om?
io am venit pe srv asta pentru ca m-a invitat click..si mi-a placut srv ca e ordine si disciplina in joc...adik chiar exista team-play si kestii...dar lory a dat dovada de o nesimtire si o suferinta crunta...cum este posibil sa aive si god (sau moderator whatever) un asemea om??? de ce???

Va rog sa verificati si logurile sa vedeti ca nu am folosit nici un comportament sau vocabular vulgar ca sa imi atrag acest ban...doar pentru simplul fapt ca lory nu ma place pe mine m-a banat...acu...las la parerea voastra normalitatea acestui caz...multa bafta...

Offline LorY

• Jr. Member
  • **
Re: LORY
« Reply #1 on: 2 Mar 08, 11:10:55 »
1. eram la cineva si nu puteam sa ma loghez ca imi afla pass-ul
2. poate cineva da un he gresit.. care e problema?nu am vazut k te-ai dus acolo.. erai pe train ct si ai coborat din casa si mi-ai aruncat intentionat un he la picioare.. te intrab daca te mananca si tu incepi cu comentarii.. mergem amandoi sus si avand loss f mare cand a iesit un tero am tras fara sa vreau 2 gloantze prin tine...maxim 20 dmg
3. dupa asta incepi cu comentarii de genul : bai exc mai bine te duci la solitare ; dute si mananca o para si lasa cs... a fost prima daca cand te-am vazut jucand pe srv nu aveam cum sa am boala pe tine si nu am boala pe nici un player..
4. cand ai intrat pe nuke astazi tzi-am dat ban pt 5 min k sa te atentionez pt data trecuta..
5. sunt sigur k daca atunci jucam cu LorY si nu cu EXC nu mai comentai atat nici daca te omoram...
6 pt grosolania de care ai dat dovada vei avea ban de fiecare data cand o sa intru pe srv...imi voi pune bind cu ban si ip=ul tau..

putetzi verifica logurile de vineri la ora 23:00

Offline bampiru

• Newbie
  • *
« Reply #2 on: 2 Mar 08, 11:17:00 »
chiar va rog sa verificati...ca in maxim 30 de secunde..mi-am luat si grenada si gloantele...deci lasa faza cu runde diferite...si dak aveai admin da...nu-ti ziceam sa joci solitaire...iti ziceam sa ai grija...si? ce inseamna asta? grosolanie? ca te-am raportat? adica vrei sa zici ca defapt si de drept tu esti partea vatamata?
cand o sa ai motiv sa ma banezi pe drept n-o sa mai intru pe srv...am ip dinamic...si cand voi fi banat pe motiv corect nu voi mai intra eu...sunt un om de onoare si pot sa imi respect cuvantul...pana atunci nu ai nici un drept sa ma banezi intelegi?

si apropo...mai erau admini pe srv si imi amintesc fix ca te plangaei la ei sa imi dea ban...dc ei nu mi-au dat ban atunci? ca doar le-ai zis ca am facut ta intentionat?

culmea...ei au procedat corect...tu zici ca ejti renegade...fi serios...

Offline bampiru

• Newbie
  • *
« Reply #3 on: 2 Mar 08, 11:23:02 »
si acu...sa se vada cat de copil ingamfat poate fi lory si cu riscul de a nu mai intra pe acest srv vreodata...ce iq scazut are...imi da banuri si kickuri in prostie...dc? pentru ca are admin...frate am avut si eu admine si nu am mai suferit in halul asta...lory prietene sincer sa fiu mi-e mila de tine...dar dak asta iti face tie placere...asta iti aduce tie placerea suprema si chiar te ajuta sa te simti mai bine echivaland cu restul minusurilor din viata reala...atunci fi sanatos:) dupa cum am zis eu am ip dinamic si pot juca oricand...dar nuvoi mai intra...astept aici un raspuns din partea celorlalti...

aaa si faza misto acu 2 minute...cand ii ziceam lui lory sa nu ma mai baneze aiurea si sa lase vendette-le la o parte...sar si un helper cu lory da-i ban da-i ban ...asa razand...doamne ce inseamna sa dai putere unor oameni care habar nu au sa o foloseasca...trist...

Offline LorY

• Jr. Member
  • **
« Reply #4 on: 2 Mar 08, 11:24:03 »
nu tzi-au dat ban pt ca nu aveau treaba cu tine si nici nu erau siguri daca eu sunt lory sau nu
eu sunt tot un admin si vreau sa nu mai joci pt ca esti f tare in gura..
crezi k daca sti vreun admin itzi poti permite sa vb asa?

Offline LorY

• Jr. Member
  • **
« Reply #5 on: 2 Mar 08, 11:26:06 »
bampiru itzi doresc sa ai macar 20% din potentialu meu pe orice plan vei tu si o sa traitzi fericitzi 10 generatii de ale tale

Offline bampiru

• Newbie
  • *
« Reply #6 on: 2 Mar 08, 11:28:41 »
sa vb asa cum? cu alte cuvinte dak ejti admin trebuie sa ni te adresam cu domnia ta? intelegeam daca foloseam cuvinte obscene/vulgare si alte treburi...subtilitatea nu este niciodata blamata...si nu este in regulament...daca scria in regulament ca nu ai voie sa folosesti subtilitati cu un player (nu cu un admin...ca odata ce nu esti logat nu esti admin...esti doar un user ca restul) atunci da poate aveai dreptate...deci in cazul asta indiferent cat de mult ti-ai dori sa ai dreptate...chiar nu ai

PS: nu-ti doresc potentialul tau...dar iti doresc sa ai macar aproape iq-ul meu...oricum nush de ce ma cert cu un licean care crede ca tot ce zboara se mananca...ai demonstrat clar ca judecata iti este intunecata atunci cand e vorba de orgoliul tau...deci maturitatea la tine lipseste...

Offline LorY

• Jr. Member
  • **
« Reply #7 on: 2 Mar 08, 11:32:24 »
cred ca te autodepasesti cu citatelea astea..ti le dicteaza tatal tau?

Offline bampiru

• Newbie
  • *
« Reply #8 on: 2 Mar 08, 11:36:47 »
mai,sincer nu...oricum am deviat de la subiect...ideea este suferinta ta si modul tau ciudat de a-ti administra puterea...

PS: iq: 124
     Penultimul an de facultate : Politehnica Bucuresti
     Diploma de olimpic pe Bucuresti : Fizica/Matematica
Nu stiu de ce as avea nevoie sa-mi dicteze cineva ceea ce sa zic...tu ce zici?

Offline LorY

• Jr. Member
  • **
« Reply #9 on: 2 Mar 08, 11:39:56 »
hai sa vezi k sunt mai tare..

anu 2 de facultate la ANEFS

de 12 ori (am rectificat) campion national la tenis de camp
locu 3 la europene acum 4 ani
vicecampion mondial acum 5 ani

cred k mai ai de lucart cu olimpiadele

Offline bampiru

• Newbie
  • *
« Reply #10 on: 2 Mar 08, 11:43:15 »
aa...nuuuu...pentru ca prefer sa-mi antrenez mintea nu pumnul...intotdeauna mintea va bate pumnul...chiar daca pumnul nu-si va da seama decat foarte tarziu...poti sa fi dublu campion mondial la un sport...si sa ai iq-ul unui fruct...deci in discutia de fata nu-si au locul titlurile tale in domeniul sportului...eu ti-am zis ce ti-am zis sa-ti demonstrez ca ma duce CAPUL nu PUMNUL...

Ca adaugire...am facut si eu 9 ani de rugby unde am iesit multiplu campion national cu diferite echipe...asta asa de cultura generala:)

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #11 on: 2 Mar 08, 11:47:42 »
Am inchis topicul pentru ca deja  se abereaza din greu. Vreti sa vedeti care e mai bun la ceva anume, folositi cu incredere messengerul.

Legat de problema semnalata n-am inteles cine ce a facut. Cine a facut primul ta/tk? .. eu zic sa va calmati si sa vedeti linistiti de joc pe server.

LE: bampiru, daca cineva trage in tine intentionat, il reclami unui admin. Nu te apuci tu sa-ti faci dreptate. Nu e nicun admin pe server? Scrii in consola admin_showip iei ip-ul, iei nick-ul, eventual faci si un print screen care sa dovedeasca ce spui tu si pui pe forum, iar adminii il vor rezolva pe respectivul. Pentru un he aruncat din greseala, mai ales daca omu' isi cere scuze, incearca sa nu faci discutii.. eventual atrage-i atentia celui care a aruncat.. sau invata sa te feresti de coechipieri :)).

In incheiere, eu sunt pe locul 7 la "Most Deaths by Teammates". ;).. asta ca sa intelegi ca am incasat destule si nu ma duc sa ma razbun pe cel care m-a omorat.
« Last Edit: 2 Mar 08, 12:52:54 by Mr.Anderson »

Offline Ycky

• The Dude
  • Full Member
  • shiii faaasssshhiiiii ?
« Reply #12 on: 2 Mar 08, 15:09:58 »
eu am inteles combinatia , bampirule pe viitor ai rabdare 2-3 runde nu te mai pripi cand iti iei he si gloante in teasta. vezi cum joaca omu si dupa aia comenteaza ... sper sa iti fie clar si sa bagi bine la cap.

Offline just_do_it

• Jr. Member
  • **
« Reply #13 on: 2 Mar 08, 15:33:35 »

aaa si faza misto acu 2 minute...cand ii ziceam lui lory sa nu ma mai baneze aiurea si sa lase vendette-le la o parte...sar si un helper cu lory da-i ban da-i ban ...asa razand...doamne ce inseamna sa dai putere unor oameni care habar nu au sa o foloseasca...trist...

eu sunt helperu' care a sarit cu gura da'i ban.....si tu i'ai zis lu' LorY ca dak o sa zica toti adminii si helperii de pe sv sa'ti dea ban atunci sa'ti dea.....iar eu am zis "dai ban"....trebuia sa pun in paranteza ca era o gluma?! nu inteleg.....oricum hf....

Offline bampiru

• Newbie
  • *
« Reply #14 on: 2 Mar 08, 16:17:00 »
anyway topic closed...s-a rezolvat pb...