25 Nov 17, 11:42:30

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
25 Nov 17, 11:42:30

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24905
  • Total Topics: 1777
  • Online Today: 18
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 4
Total: 5
Baidu

Author Topic: IMPORTANT !!! <Fuziune>  (Read 5942 times)

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
Re: IMPORTANT !!! <Fuziune>
« Reply #15 on: 16 Nov 10, 20:52:33 »
Dude, ori faci ceva pana la capat ori nu te mai apuci deloc de facut ceea ce vrei sa faci, cam asa merg lucrurile in viata.

Deci da-i pana la capat cu TenneT ( AreaTen whatever you call it )!

nu ar avea nici un sens sa schimbi numele cand majoritatea jucatorilor stau doar pentru "aerul de tennet". Daca adminii se tin de treaba si nu fac magarii, server-ul va creste incet incet

Nu uita cu cat creste mai incet cu atat va avea o fundatie mai buna si cu atat se vor face legaturi mai stranse intre jucatori
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

[AFK]twistu

• Guest
« Reply #16 on: 16 Nov 10, 21:22:30 »
Salut imi cer scuze ca ma bag, as avea si eu cateva de spus sper sa nu supar pe nimeni....
1. comunitatea laleagane nu este in faliment nici decam nu o sa cada....daca stati bine si va uitati comunitatea laleagane este una din cele mai bune,
2. adminii codati, bun, nush unde ati gasit adminii pe ce servar, eu va pot spune doar atat pe afk.laleagane.ro NU sunt admini codati, "prosti" da dar nu codati....
3.eu impreuna cu groove am incercat sa facem ceva frumos dar vad ca nu se poate, va inteleg. Asta s-a intamplat deoarece eu m-am saturat de 'buti" care ii am pe servar si am vb cu groove si nici nu ma interesa ce grade primiti pe noul servar "TENNET.laleagane.ro" pemtru ca am incredere in el si el stie cel mai bine de ce am eu incredere in asta.
oricum a fost o incercare, sper sa nu fi suparat pe niciunu...si daca nu ma credeti ce am scris la paragraful 2 puteti sa intrati cateva minute pe servar sa va convingeti ca nu moare nici unu si nici unu nu se supara. eu sincer am jucat si la voi pe servar nush daca ati remarcat asta. Va multumesc si bafta cu servarul baieti!!!

Offline cri.cri

• Vrei 50$ gratis? Join Me
  • Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • I don`t dRive, I flY sloW...!!!
« Reply #17 on: 16 Nov 10, 21:40:26 »
ti`o spun pe propria experienta traita pe cateva servere laleagane Nu vorbesc de afk.
1. In zeci de cazuri am anuntat codati prin @s_t si nimeni nu a facut nimic, ba chiar isi vedeau de jocul lor, pentru ca adminii erau in echipa cu acei codacei, fie erau prieteni.
2. Am fost injurat de "n" ori chiar si de admini si pe urma banat cum ca as fi folosit coduri.*(Precizez ca utilizez aim+wall doar pe tennet  :D)
3. Din punctul meu de vedere peste 70% din adminii intalniti pe serverele laleagane habar nu aveau sa joace,sa vorbeasca ori sa intretina jocul.

Cam asa vad eu ca stau lucrurile.
I don`t dRive, I fly slow!

Offline KaLet

• Newbie
  • *
« Reply #18 on: 16 Nov 10, 22:20:07 »
bun...acestea fiind spuse, groove ma bucur ca te`ai razgandit si nu ai stricat bunatate de traditie precum e tennet`ul.:D...tinem redirecte, intram cand si cat putem, o sa ne ridicam din nou la nivelul tennet de acum ceva timp...eu am incredere, din partea mea este buna vointa:D

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #19 on: 16 Nov 10, 23:22:54 »
ideea principala nu era ca sunt buni sau rai adminii de acolo. ar fi fost o greseala sa se aplice "fuziunea" pentru ca nu mai era comunitatea tennet, era laleagane.
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

[AFK]twistu

• Guest
« Reply #20 on: 16 Nov 10, 23:45:12 »
Mda utilizezi aim+wall... bv....hai bafta cu servarul aveti grije de el

Fantasy

• Guest
« Reply #21 on: 16 Nov 10, 23:52:58 »
gay

Offline F.P.S.

• CS Admin
  • Newbie
  • *
« Reply #22 on: 17 Nov 10, 00:23:47 »
Eu zic sa lasam Tennet-ul asa cum e,mic acum la inceput dar cu timpul o sa fie mare ! ( incet dar sigur ). Noi astia care suntem o sa prindem incredere daca ne tinem de treaba si cu timpu' or sa vada si altii ca suntem seriosi si or sa ramana la noi...
Stiu ca nu prea am drept de apel pe aici pt ca nu sunt de mult timp si etc dar mi-am exprimat si eu parerea...

Offline cri.cri

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #23 on: 17 Nov 10, 00:24:03 »
Mda utilizezi aim+wall... bv....hai bafta cu servarul aveti grije de el
e skill prea mare la noi pe server si nu tin piept cu baietii  ;D. Asa ca am recurs la alte metode :D

@Fanta who is gay?

[AFK]twistu

• Guest
« Reply #24 on: 17 Nov 10, 01:33:49 »
Imi place ca recunosti :))) fanta, eu sunt gay??? hai v-am pupat o sa mai intru si eu pe la voi sper sa ma primiti  ;) bafta.....groove dai cu toapice closet

Offline WoLf

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • Urasc Dobitocii si oamenii incompetenti!!!
« Reply #25 on: 17 Nov 10, 09:25:51 »
eu zic ca groove a facut alegerea corecta si va ramane din continuare comunitatea Tennet (AreaTen.Net) si sper ca alegerea lui sa fie una inteleapta ...eu unul pe o parte nu as fi avut nimic impotriva cu tennet.laleagane.ro deoarece si in comunitatea LLG.ro nu am fi avut lucruri de pierdut...dar cel mai bine e ca a ramas vechiul Tennet cu adminii nostrii (mai mici si mai mari )...groove iti spun ca ai facut alegerea potrivita

Fantasy

• Guest
« Reply #26 on: 17 Nov 10, 19:36:09 »
everybody is gay, including me

Offline cri.cri

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #27 on: 18 Nov 10, 17:11:23 »
Twistu, si ca sa fie si dovada ca aveti admini incompetenti, aseara adminul Nesty a dat destroy fara nici un motiv sau dovada unui prieten!
Deci se pare ca si la voi sunt probleme cu adminii nu doar pe restul serverelor!

[AFK]twistu

• Guest
« Reply #28 on: 19 Nov 10, 01:09:53 »
OK....afk-ul are forum....si un topic numit cine face abuz de admin, in care iti spun eu sincer ca ma uit....te rog, puneti pietenul sa faca un post cu  s-a intamplat ca ma ocup si de adminul Nesty..... apropo are 15 ani la ce vrei sa te astepti de la un copil...asta e...eu personal imi cer scuze pt ce s-a intamplat.....bafta

Offline Xtrm

• Boss of all Bosses gen Godlike =)))
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #29 on: 3 Dec 12, 01:06:43 »
funny, nu vazusem topicul asta....
« Last Edit: 3 Dec 12, 02:09:38 by Xtrm »

This is the millenium of Aftermath

Got my red Dre Beats on, tryna put my peeps on,
And I keep it hood like this Phantom is a Nissan.