29 May 17, 10:40:58

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
29 May 17, 10:40:58

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24896
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 33
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 8
Total: 8

Author Topic: Antivirus Gratuit: BitDefender Internet Security 2011 90 de zile gratuit  (Read 3682 times)

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
Antivirus Gratuit: BitDefender Internet Security 2011 90 de zile licenta gratuita

Avand in vedere ca Bitdefender a lansat de curand versiunea 2011 a programul sau antivirus, puteti sa testati gratuit timp de 90 de zile o varianta completa a antivirusului BitDefender Internet Security 2011

Download BitDefender Internet Security 2011
: aici

Cateva caracteristici ale antivirusului Bitdefender 2011:

- Detectie imbunatatita
- QuickScan
- Search Advisor - pentru site-uri infectate
- Smart Scan
- Modul de Joc si Laptop

Eu nu l-am testat, am alergie la Bitdefender, plus ca acum vreo 3 ani , toata reteaua de la munca a fost virusata de la un mail al unui coleg si toti aveam Bitdefender cu semnaturile la zi. :))

Offline [DhT] Stranger

• Doar un Străin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *
mie personal nu imi place BitDefender :(
mi se pare ca mananca multe resurse si nu isi face treaba prea bine
Eu nu sufăr de nebunie….mă bucur de ea în fiecare minut.

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
Si inca o oferta Bitdefender: Bitdefender 2011 gratuit pentru 6 luni. Doar in perioada 17 decembrie si 5 Ianuarie se poate descarca de pe go4it.ro

Informatiile le gasiti aici: http://www.go4it.ro/concurs/go4itro-da-iar-unda-verde-la-download-7823690

Iar daca in cele 6 luni de folosire, va ganditi sa-l cumparati, cica beneficiati si de o reducere de 35%. Uau

Offline [DhT] Stranger

• Doar un Străin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *
puteti luat AVG Internet Security 2011 ;) Am licenta pentru el pana in 2018 :P full options ;)

Offline xtr

• CS Admin
  • Sr. Member
  • *
  • >3 O-Zone
Tot la NOD32 raman....

Bullshit ! Bataie de joc, by RDS.

Offline WoLf

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • Urasc Dobitocii si oamenii incompetenti!!!
eu tot la kaspersky pure al meu raman :D

Offline [DhT] Stranger

• Doar un Străin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *
eu tot la avg raman :)) mai ales ca e facut special pt Wind 7 :X

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
Inca o oferta de la Bitdefender, descarca antivirus gratuit  cu licenta pe 3 luni: click aici

Despre BitDefender Internet Security 2011,

BENEFICII

• Fii cu un pas inaintea virusilor - Protecția proactivă BitDefender oprește programele malware noi ce trec de alte soluții de securitate.
• Pastreaza-ti datele personale in siguranta - Elimină posibilitatea ca informațiile și conversațiile tale să ajungă în mâinile altora prin intermediul e-mailului, site-urilor ce îți urmăresc activitatea online, rețelelor de socializare sau IM.
• Tine pericolele la distanta - Setează un firewall bidirecțional cu ușurință și monitorizează-ți permanent conexiunile la Internet, prevenind accesul neautorizat chiar și în rețelele Wi-Fi.
• Elimina spam-ul - Trimite e-mailurile nesolicitate sau infectate în secțiunea “Trash”, înainte să ajungă în căsuța ta poștală.
• Librarie video - Noua colecție de videoclipuri explicative te va ajuta să treci peste provocările de zi cu zi în materie de securitate informatică.
• Alege-ti modul de vizualizare - Optează pentru interfața ce se potrivește cel mai bine nivelului tău de cunoștințe, alegând între modurile Novice, Intermediar sau Expert – și creează comenzi rapide către acțiunile tale preferate.
• Administrează-ți rețeaua personală - Protejează-ți rețeaua personală de pe un singur calculator.
• Protejeaza-ti familia - Cu ajutorul funcției Control Parental vei primi rapoarte prin browser, e-mail sau telefon mobil privind activitatea de pe computerul fiecărui copil.
• Rulare fara intrerupere - Activarea automată a modurilor Jocuri, Laptop sau Silențios elimină căderile de sistem, reduce solicitarea acestuia și extinde viața bateriei, pentru ca tu să te bucuri de o experiență fără întreruperi în timpul jocurilor.

Noutati in Internet Security 2011

Quick Scan. Noua funcție Quick Scan folosește tehnologia in-the-cloud, detectând mai rapid și eficient amenințările noi sau necunoscute.

Comenzi Rapide în Pagina de Gardă . Toate produsele gamei BitDefender 2011 le oferă utilizatorilor cu nevoi specifice, precum părinții sau fanii jocurilor virtuale, posibilitatea de a-și crea propria pagină de gardă, adăugând comenzi rapide către funcțiile utilizate cel mai des.

Search Advisor . BitDefender 2011 atribuie diverse clasificări de siguranță rezultatelor afișate în urma căutărilor tale, dar și alerte cu privire la site-uri web ce ar putea conține programe de tip spion, sau alte amenințări malware.

Asistentă Inteligentă. Noul BitDefender include o serie de sugestii personalizate și alertări, relevante pentru activitatea recentă a utilizatorului.

Videoclipri Explicative . Cu ajutorul acestei funcții poți vizualiza, pas cu pas, toate acțiunile necesare configurării produsului tău BitDefender.

Control Parental îmbunătătit . Părinții pot verifica de la distanță activitatea online a copiilor lor și pot schimba configurația funcției Control Parental.

Download Antivirus Gratuit