29 May 17, 08:53:03

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
29 May 17, 08:53:03

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24896
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 33
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 4
Total: 6
Google (2)

Author Topic: Tulburator...  (Read 8112 times)

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
Re: Tulburator...
« Reply #30 on: 21 Feb 08, 21:18:09 »
vai ...ce rai sunteti ....Cippo ; dizzy si altii .....nu-l intelege nimeni pe bietul Aragorn ...cum se poate asa ceva ? vai ....asa dati voi dovada de credinta ....:( chiar imi pare rau pentru el ...saracutzul ...probabil e ateu si nu stie cum sa va faca sa va dati de partea ateilor ....asta-i gand necurat din partea lui Aragorn ....probabil e posedat :( trebuie mers a un exorcist ...acum se da cu capul de monitor :))
+1
e problema lui daca e ateu nu a ta

Offline drake

• Newbie
  • *
« Reply #31 on: 21 Feb 08, 21:35:41 »

Domnule Crestin, ia zi care religie a scos prima data vorba asta: "crede si nu cerceta" ?
Pai, hai sa-ti zic eu, aceiasi care au zis ca pamantul e plat
Adica, catolicii.
Si de ce au zis "crede si nu cerceta" ? pentru ca unii luminati au incepu sa-si puna intrebarea daca dumnezeu chiar exista, si lumea incepea sa-si puna aceiasi intrebare.. si dupa cum se stie si a zis-o si Nasu, religia e inventata pentru a tine lumea sub control, si atunci catolicii au reusit sa calmeze oamenii.
Du-te tu in jungla si vezi acolo cat de suprem esti in fata leilor, si apoi vino si zi-mi cat de suprem e omul. Ca are un pistol si nu mai stiu ce.. ce ai rezolvat? un animal te mananca de viu daca i se puna pe creier fara sa te impuste sau mai stiu eu ce. Si acu gandeste-te ca oamenii sunt nimic pe langa animale: fa un exercitiu de imaginatie, imagineaza-ti cum ar fi ca animalele sa aiba creierul omului. Cum poti tu sa compari un om cu un animal?!?!  ::) e ca si cum ai compara 2 barbati, umarul unuia cu capul altuia. care mai e criteriu de comparatie? ha?
Deci... cum era cu suprematia oamenilor in fata animalelor?

vai,vai Aragorn... ti-a dat Dumnezeu inteligenta si tu te crezi maimuta... asta e... I REST MY CASE...

Offline Nasu

• Full Member
« Reply #32 on: 21 Feb 08, 21:42:29 »
vai ...ce rai sunteti ....Cippo ; dizzy si altii .....nu-l intelege nimeni pe bietul Aragorn ...cum se poate asa ceva ? vai ....asa dati voi dovada de credinta ....:( chiar imi pare rau pentru el ...saracutzul ...probabil e ateu si nu stie cum sa va faca sa va dati de partea ateilor ....asta-i gand necurat din partea lui Aragorn ....probabil e posedat :( trebuie mers a un exorcist ...acum se da cu capul de monitor :))

Si eu sunt ateu, e vre-o problema cu asta ?! Fiecare e liber sa creada ce vrea, nu incerc sa conving pe nimeni nimic. Am citit biblia de vre-o 3 ori, am gasit ca e f. interesanta si atat. Am stat de vorba cu multi preoti, unii care chiar nu cred in.... Am stat de vb. si cu preoti care cred cu adevarat in Dumnezeu. Am purtat discutii logice si filozofice. Si ne-am despartit prieteni !

On topic: Va sfatuiesc pe toti sa fiti open minded indiferent de credinta voastra proprie. Nu va incurca cu nimic sa vedeti ce "abereaza" si altii. Poate va lumineaza putin sau poate nu, in final este DECIZIA VOASTRA ! ;)  In concluzie: este un film ce merita vazut !

Offline shiver-

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • ifudontlikemeblowme
« Reply #33 on: 21 Feb 08, 21:43:53 »
Oricum in 2036 o sa fim loviti de un asteroid cat Texasul si o sa ne intoarcem toti la origini :X so chill men }{

Offline Cippo

• Former CS1.6 playa
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • cippo.ro
    • CIPPO Design
« Reply #34 on: 21 Feb 08, 21:44:42 »
totusi eu i-as tortura pe unguri :x
Vorbiți, scrieți românește, pentru Dumnezeu!

Offline Him

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #35 on: 21 Feb 08, 21:59:29 »
=))))))))))))))))))))))))
cippo daca vrei unguri,te invit sa vi cu mine in vacanta la bunicii mei  in sat :D acolo sunt unguri destui ^ ^

Offline AraGorn

• Jr. Member
  • **
  • ffP
« Reply #36 on: 21 Feb 08, 23:34:11 »
Asta e ultima data cand mai postez aici, ca sa va multumesc pe toti  :-*

~joker. din ce-ai postat tu, am tras 2 concluzii:
1. ai prea multe puncte pe tastatura, iar asta inseamna ca ai prea multe goluri in cap
2. esti prea crestin, sau cel putin asa te crezi

intrebare: stii crezuL ? [sa-mi dai un PM cu raspunsul ca sa nu mai facem off-topic]

~drake. dumnezeu nu mi-a dat nimic. Tot ce am, am pentru ca am reusit sa fac rost de ele prin propriile forte.
Si nu ma cred maimuta; stau in bu***esti [printr-o intamplare nefericita  :(] deci nu prea sunt copaci p-aici, dar asta e, incerc sa ma multumesc cu ce am

si ca sa fiu si eu cant?rist adevarat, va zic GL&HF
Stire de ultima ora: Pupincuristilor, li se reseteaza karma,,, =)))
----------------------------------------------------
Hey, motherf_cker, drop the microphone!
You don’t wanna f_ck with AraGorn,
From now on, you are on your own.
You don’t wanna f_ck with AraGorn!

Offline Watts

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #37 on: 21 Feb 08, 23:42:35 »

~drake. dumnezeu nu mi-a dat nimic. Tot ce am, am pentru ca am reusit sa fac rost de ele prin propriile forte.

Dumnezeu iti da, dar nu iti baga si in traista ;)
i make millions with one shot !

Offline Joker

• Newbie
  • *
« Reply #38 on: 22 Feb 08, 00:07:47 »
acum a tras o concluzie marele filozof aragorn :)) auzi ....tu chiar crezi ca te baga lumea in seama ....probabil esti un pusti care se da mare si umflat in fata pc-ului iar in viata de strada esti ..nu mai zic nimic ca-mi da Cippo ban pe server ...dak te-as vedea o data iti promit ca o sa faci cunostinta cu dreapta mea ....ii super adevarata ....;) te trimite de unde ai iesit :))

Offline Him

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #39 on: 22 Feb 08, 00:44:06 »
joker,sincer nu e un copil si alte chestii ce ai mai zis  :)

hai certati-va in continuare

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #40 on: 22 Feb 08, 03:32:21 »
sunteti factori de stres
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline Cippo

• Former CS1.6 playa
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • cippo.ro
    • CIPPO Design
« Reply #41 on: 22 Feb 08, 08:58:47 »
sunteti factori de stres
:x
Si iubiti gainile
Vorbiți, scrieți românește, pentru Dumnezeu!

Offline Him

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #42 on: 22 Feb 08, 10:15:52 »
si bunicii vostrii sunt la puscarie,ca au omorat gainile ^ ^

Offline Puric3

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #43 on: 22 Feb 08, 11:20:24 »
Spuneti NU spamului!!!!

Offline max

• iiihaaaa!
  • Full Member
  • me !
« Reply #44 on: 3 Mar 08, 15:30:02 »
dak te-as vedea o data iti promit ca o sa faci cunostinta cu dreapta mea ....ii super adevarata ....;) te trimite de unde ai iesit :))
joker lasa tupeul .....ca eu cred ca tu esti pustiu' ala din spatele monitorului :)) ....
  si eu am ceva cu ungurii .....cippo ....daca ai nevoie...dau eu o drujba ceva ...
max