27 Feb 17, 15:33:53

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 17, 15:33:53

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24888
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 11
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 2
Total: 3
Yahoo!

Author Topic: cerere slot  (Read 1878 times)

Offline cosmi

• CS Helper
  • Full Member
  • *
cerere slot
« on: 29 Jan 08, 04:40:28 »
nick : cosmi
timp petrecut pe sv : peste o luna

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
Re: cerere slot
« Reply #1 on: 29 Jan 08, 05:01:03 »
nu te am vazut pe sv deci Nu .

Offline VsT

• Jr. Member
  • **
« Reply #2 on: 29 Jan 08, 05:54:02 »
negativ

Offline Watts

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #3 on: 29 Jan 08, 05:56:59 »
nu.
i make millions with one shot !

Offline Cippo

• Former CS1.6 playa
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • cippodesign.com
    • CIPPO Design
« Reply #4 on: 29 Jan 08, 06:30:37 »
topic closed :) zzzzbye
Vorbiți, scrieți românește, pentru Dumnezeu!

Offline DJArnold

• Sr. Member
« Reply #5 on: 30 Jan 08, 16:22:09 »
deci incep sa iau foc. voi sunteti un grupulet : cum intra unu "necunoscut" de voi va vorbiti sa votati NU ....ceea ce nu-mi place...
eu l-am vazut pe server de cateva ori si nu joc asa des in ultimul timp : nu-l cunosc personal ci doar de pe internet (stiu ca e din Piatra Neamt); stiu ca respecta reguilile, stiu ca joaca de foarte mult timp cs....
sunteti o gramada de jucatori pe server care aveti acces dar nivelul de joc al vostru nu justifica accesul primit.
sunt o gramada de jucatori mult mai buni ca unii dintre cei care au acces (si care asteapta zeci de minute ca sa se conecteze pe server) si nu primesc nici macar slot pentru ca nu va convine voua sau nu-l cunoaste voi

uite iar o sa trec peste toate voturile voastre si acest om va primi slot.

De azi inainte doar moderatorii decid daca cineva primeste sau nu slot. Se incheie faza cu votingul & stuff. (deci eu, browneye, antrax, cippo si mr.anderson decidem cine primeste slot pe server)

Acum putem inchide discutia .

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #6 on: 30 Jan 08, 16:38:52 »
deci incep sa iau foc. voi sunteti un grupulet : cum intra unu "necunoscut" de voi va vorbiti sa votati NU ....ceea ce nu-mi place...
eu l-am vazut pe server de cateva ori si nu joc asa des in ultimul timp : nu-l cunosc personal ci doar de pe internet (stiu ca e din Piatra Neamt); stiu ca respecta reguilile, stiu ca joaca de foarte mult timp cs....
sunteti o gramada de jucatori pe server care aveti acces dar nivelul de joc al vostru nu justifica accesul primit.
sunt o gramada de jucatori mult mai buni ca unii dintre cei care au acces (si care asteapta zeci de minute ca sa se conecteze pe server) si nu primesc nici macar slot pentru ca nu va convine voua sau nu-l cunoaste voi

uite iar o sa trec peste toate voturile voastre si acest om va primi slot.

De azi inainte doar moderatorii decid daca cineva primeste sau nu slot. Se incheie faza cu votingul & stuff. (deci eu, browneye, antrax, cippo si mr.anderson decidem cine primeste slot pe server)

Acum putem inchide discutia .

atunci aduc si eu jucatori care sunt mult mai buni decat noi si le dai acces din prima?
s a ajuns sa se dea slot pt ca joaca 1 sapt pe sv si da bine.
pai nu prea mi convine.eu de exemplu am jucat 6 luni pt slot si acum la 1-2 sapt sa primeasca slot c a intrat de 2 ori?

Offline DJArnold

• Sr. Member
« Reply #7 on: 30 Jan 08, 20:22:25 »
deci pana acum sa inteleg ca nu prea ai vrut sa aduci jucatori mai buni ca tine ....pentru ca te faceai de ras sau ... ? (asta inteleg din ceea ce ai postat tu)
eu v-am spus punctul meu de vedere si ce se va intampla pe viitor.
deciziile le vor lua doar moderatorii : ca va convine ca nu va convine asta e.
nu va tine cineva cu forta pe server.
ca ai jucat 6 luni, ca joci de 1 an e problema ta : au fost niste reguli acum s-au schimbat.
si nu a intrat de 2 ori crede-ma ca stiu mai bine.
iti dau alte exemple de jucatori care au obtinut destul de repede slot sau helper pe server : a^x, alexg, varu (jucatori care au ridicat nivelul de joc al serverului) dar vad ca voi strambati rau din nas cand aduc jucatori mai buni ...
Am observat ca nu prea aveti ce face in timpul liber si stati calare pe forum cu fel si fel de subiecte dar asta nu inseamna ca va da dreptul sa luati decizii asupra serverului.

Sper ca am fost destul de clar in explicatii

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #8 on: 31 Jan 08, 01:12:39 »
nu am adus pt ca nu stau sa ma rog de ei sa se uite pe forum la limite.sa i aduc si sa i banez pt rush nu e frumos nu?
ai adus jucatorii care au ridicat nivelul sv ului dar nici nu prea au respectat din reguli.daca stau sa ma uit spune clar - nu divulgati datele de admin altor persoane.s.a.m.d
inteleg ca nu intrii prea des pe sv. , nici eu nu intru in fiecare zi dar totusi vad si eu cine joaca pe sv si cine nu,ar trebuii sa ti cont si de parerile noastre.Ca sunt multi care intram zi de zi sau o data la cateva zile si observam si noi..
acum nu stau sa ma cert pe forum,dar daca 13 persone au votat nu si doar o persona da,inseamna ca e clar ca tre` sa mai joace.

Offline DJArnold

• Sr. Member
« Reply #9 on: 31 Jan 08, 04:24:59 »
si chiar crezi ca tre sa tin cont tot timpul de ceea ce ziceti voi ?
adica de acum orice decizie o iau trebuie sa ma consult cu voi ?
probabil daca cosmi era din Bucuresti si il stia macar 1-2 dintre voi ...avea si voturi pentru : dar asta e ghinionul lui ca e din Piatra-Neamt.
se pare ca nu-ti prea cad bine deciziile care le iau : ce mai bine ar fi sa te retragi si sa lasi toate comentariile.