26 Feb 17, 05:09:44

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
26 Feb 17, 05:09:44

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24888
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 42
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 21
Total: 22
Google

Author Topic: CE FACEM :-<  (Read 19622 times)

Offline Knoxville

• Tennet Elders
  • Jr. Member
  • *
Re: CE FACEM :-<
« Reply #90 on: 17 Nov 08, 19:40:34 »
vedea`mai in Caraibe , la plaja cu doua pizde foarte naive , lucru care ti-l doresc si tie :))

Offline Him

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #91 on: 17 Nov 08, 19:44:19 »
marfa :D si eu care vroiam sa te ard pe gratar :( sunt o persoana rea  :hello:

Offline C.RoNaLdO

• r7m
  • Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
    • United Rule!
« Reply #92 on: 17 Nov 08, 20:48:56 »
da sa jucati asa de fun nu mai stiti ? vai e loss asta e :) , ati tipat atata cu steam , cand l-a scos tot nu e bine , problema nu e de loss

Problema este de loss. Daca stai sa iti aduci aminte , nici inainte de introducerea steamului nu prea mai erau jucatori , oare din ce cauza nu mai intrau? Si fun sa iti apara imagini o data la 3 secunde nu prea e. Asta e doar parerea mea. :p
As the Reds go marching on, on, on!
Champ19ns

Offline antonio_Eraser

• Sr. Member
  • ESTI NEIMPORTANT
    • e
« Reply #93 on: 17 Nov 08, 23:55:16 »
toti aveti lag/loss/choke... eu n am nik ca s din retea>:P
SUCK ME BEAUTIFUL !

Offline Nasu

• Full Member
« Reply #94 on: 18 Nov 08, 00:40:28 »
Steam ON pentru ca a-ti facut acest pas inspre viitor. Nu are rost sa ne intoarcem in trecut acum...
Free game, dar cu reguli clare de comportament si joc in echipa.
Acceptare nickuri de orice fel. Oricum se va da ban pe steam ID, deci nick-ul nu mai conteaza.

Si acum lucrurile cele mai importante, fara de care ce am spus mai sus e egal cu zero :
1. Aducere de jucatori pe server prin multa reclama la server : forumuri de specialitate, creare servere fantoma cu boti si redirect pe cel principal, etc...
2. Mentinerea jucatorilor noi veniti, prin : Admini mult mai indulgenti si dispusi sa invete inainte de a pedepsi. Concursuri cu premii in accese sau de alt gen, pentru cei care ating o anumita activitate pe server intr-un anumit timp. Etc....

Offline day_day

• Music can inspire me...just listen, it come's from inside...
  • Full Member
  • Music...just listen, it come's from inside
« Reply #95 on: 18 Nov 08, 14:39:01 »
Nasu are planuri mari :))

nu sunt de acord sa fie free game...deoarece cei de la ct vin buluc peste terro nu tin x urile, in plus e mult mai misto cu limite...prin asta e unic serverul asta :D

Pe mine m-a atras serverul asta intocmai pentru ca avea reguli si lumea mai civilizata....spre deosebire de alte server-uri unde numai injuraturi si admini fara minte...
Music can inspire me...just listen, it come's from inside...

Offline shiver-

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • ifudontlikemeblowme
« Reply #96 on: 18 Nov 08, 15:54:17 »
Poti avea lume civilizata si cu free gaym,totul tine de respectarea regulilor.

Offline Bad

• Jr. Member
  • **
« Reply #97 on: 18 Nov 08, 16:37:57 »
Nasu are planuri mari :))

nu sunt de acord sa fie free game...deoarece cei de la ct vin buluc peste terro nu tin x urile, in plus e mult mai misto cu limite...prin asta e unic serverul asta :D

Pe mine m-a atras serverul asta intocmai pentru ca avea reguli si lumea mai civilizata....spre deosebire de alte server-uri unde numai injuraturi si admini fara minte...

foarte adevarat!!!...fara free game, server unic :dwarf: :yourock:

Offline Knoxville

• Tennet Elders
  • Jr. Member
  • *
« Reply #98 on: 18 Nov 08, 18:18:10 »
ce vorbeste day-day de civilizatie ...se vede ca nu ai mai intrat in ultimu timp pe server sa vezi cum se injura :)

faptu ca cei de la ct sunt obligati sa tina x , mie unu mi se pare un avantaj enorm ( lucru care tine si de skill da nu-l pun in discutie ) , asa daca ar fii liber ar fi un avantaj pentru terro ; exista sanse foarte mari ca unu din x sa fie gol , cam asta se intampla pe mai toate sv unde nu exista regula de rush .

am mai zis-o si o repet prefer ca serveru asta sa fie "special" doar ca are playeri buni , nu reguli diferite de alte servere. :)

Offline Him

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #99 on: 18 Nov 08, 18:25:48 »
 :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:  bisss  bisss

Offline day_day

• Music can inspire me...just listen, it come's from inside...
  • Full Member
  • Music...just listen, it come's from inside
« Reply #100 on: 18 Nov 08, 20:16:30 »
Eu am zis cum m-a atras pe mine server-ul asta(il consideram unic)...n-am zis k e civilizata lumea pentru ca sunt limite sau alte reguli....asta tine de jucatorii de pe server...nush cum sunt in realitate dar pe server macar se abtineau cat de cat sa nu injure ca tzaranii ;)):))) spre deosebire de multe alte servere...de cocalari :)) ca altfel nu le pot spune :D
Music can inspire me...just listen, it come's from inside...

Offline C.RoNaLdO

• r7m
  • Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
    • United Rule!
« Reply #101 on: 18 Nov 08, 22:35:30 »

La inceput cand jucam cu AcTiVision tocmai asta nu-mi placea , ca era fara rush , cand pe toate serverele era voie si eram obisnuit asa. Dar mai apoi din acelasi motiv si fiindca era diferit de majoritatea serverelor m-am apucat sa joc aici.
Am observat o chestie acum cateva seri , serverul de respawn este la fel ca tennet nu? adica protocol 48 si non steam? pentru ca l-am vazut la favorites intr-o seara si chiar mi-a mers sa intru. (nu aparea eroarea cu protocol sau altceva)
As the Reds go marching on, on, on!
Champ19ns

Offline Him

• Tennet Elders
  • Full Member
  • *
« Reply #102 on: 18 Nov 08, 22:59:24 »
:hello: :hello: :hello: :hello:

uite ce face plictiseala   http://img219.imageshack.us/my.php?image=hehekv4.jpg

La ora 10:30 cam asa

Offline Bad