19 Oct 17, 19:29:06

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
19 Oct 17, 19:29:06

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24905
  • Total Topics: 1777
  • Online Today: 15
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 5
Total: 5

Author Topic: Discutii  (Read 14735 times)

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
Re: Discutii
« Reply #75 on: 4 Nov 08, 16:33:30 »
voi va injurati de tot familionu in meciuri si cand nu sunt bani la bataie

sunt curios la ce se ajunge cand ai mai si pus bani

si + daca ciuva i se rupea de ideea asta cu cupa se apuca si o organiza, asa cum am facut si eu si rfi cand a fost ...dar precum pe toti va doare in pwla macar fiti oameni si recunoasteti. Ca de dat cu parerea sunteti buni, dar sa puna unu osu la munca sa incerce sa iasa ceva frumos....laie.

Deja o dati in diverse de cateva luni

astept negativele pe la carma, injuraturile etc
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline rFi

• Moderator
  • Full Member
  • *
  • Zambeste, atunci cand doare cel mai mult.
« Reply #76 on: 4 Nov 08, 17:12:31 »
2on2 oricum ar fi...cu sau fara tragere la sorti.....aici mai au o sansa cei slabi sa cada cu unu bun =)) la noroc

p.s. fara premii va rog ca sa nu se ajunga la aceiasi situatie de pe respawn..sa il sun pe fantasy si el sa nu imi raspunda :)) sa faca pierdut premiul.....sa se coteasca ...hf
in privinta premiilor stati linistiti ma voi gandii la ceva ce pot da online imediat ce se vor stii castigatorii + ca nu v-as cere o taxa sau ceva de genu ,nici la competitia precedenta nu am facut-o asa ca nu cred ca isi are rostul nici aici , oricat de mic ar fi premiul e bine primit + ca ar motiva altfel participarea voastra,dar....,dupa cum vedeti , lasa de dorit si colaborarea voastra in ceea ce priveste o competitie de genu ...
Pana sa se oragnizeze si sa iau decizia de 5 vs 5 toti a-ti vrut 5 vs 5 asa a-ti votat (ma rog nu toti, marea majoritate ) acum cand e vorba de inscrieri la fel , marea majoritate nu ii vad sarind la gatul meu ... eu ce pot sa fac , stau , astept , poate poate va faceti curaj si ii dam drumu odata ...
P.S. poate nu stiti cum trebuie sa va inscrieti
EX.: imi dati un email : florinradu_caty@yahoo.com , cu numele jucatorilor , respectiv daca aveti rezerve , TAG-ul si un numar de contact de preferat CL echipei, sa va pot suna in caz ca se intampla ceva ...Hf!!!
Primul om care a preferat să ?njure dec?t să dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizaţiei

Offline Cippo

• Former CS1.6 playa
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • cippo.ro
    • CIPPO Design
« Reply #77 on: 4 Nov 08, 17:17:50 »
Frate .. in stilu asta cu echipele creeate de voi .. nu vad sa anjugeti prea departe prea curand. Eu zic sa faceti o lista luuunga in care sa va treceti fiecare numele.. si apoi unul din moderatori sa faca echipe de cate 5 cat de cat echilibrate.
Have fun.
Vorbiți, scrieți românește, pentru Dumnezeu!

Offline cosmi

• CS Helper
  • Full Member
  • *
« Reply #78 on: 4 Nov 08, 17:29:01 »
dak aveti nevoie de ajutor in organizarea cupei 2on2 va puteti baza pe mine. :headbang:

Offline rFi

• Moderator
  • Full Member
  • *
  • Zambeste, atunci cand doare cel mai mult.
« Reply #79 on: 4 Nov 08, 17:33:55 »
Frate .. in stilu asta cu echipele creeate de voi .. nu vad sa anjugeti prea departe prea curand. Eu zic sa faceti o lista luuunga in care sa va treceti fiecare numele.. si apoi unul din moderatori sa faca echipe de cate 5 cat de cat echilibrate.
Have fun.
incerc si asa , poate va da roade  :clapping: :tooth:
gata play !!!
Primul om care a preferat să ?njure dec?t să dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizaţiei

Offline eG^

• Z*Z*Z*Z*
  • Sr. Member
  • :) :D
« Reply #80 on: 4 Nov 08, 18:21:25 »
Nu stiu de ce insistati asa de mult cu 5 vs 5 cu nu va fii mai mult de 5 echipe...Asteptati mult si bine si nu se inscrie nimeni...
La 2 vs 2 in 4 zile se inscriu 16 echipe a cate 4 grupe de 4 echipe sii ii dam si drumu...5vs5 asteptam de 2 luni si de abia sau inscris 4 5 echipe...si mai asteptam 2 luni sa se mai inscrie o echipa 2.....
2 vs 2 e cel mai bine..........

Offline cosmi

• CS Helper
  • Full Member
  • *
« Reply #81 on: 4 Nov 08, 19:29:47 »
fara suparare da nu cred ca puteti/putem organiza un concurs de 5on5 oricat a-ti incerca(doar dak sunt premii atractive si se face reclama la cupa...).2la2 cea mai buna solutie..no offence

Offline waSy

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #82 on: 4 Nov 08, 23:34:48 »
fara suparare da nu cred ca puteti/putem organiza un concurs de 5on5 oricat a-ti incerca(doar dak sunt premii atractive si se face reclama la cupa...).2la2 cea mai buna solutie..no offence

daca cei care se inscriu au cat de cat bun simt si se gandesc de 2 ori inainte sa se bage in ceva eu zic ca merge ... la 2 vs 2 e la fel numai ca sunt cate 2 in echipa:| nu observ diferenta (de ce nu s`ar juca si 5 vs 5) ...in fine cand sa votat dintre 2 vs 2 si 5 vs 5 fiecare a votat in contul lui , nu a votat fiecare echipa .. deci ajungem tot la vorba lu cippo cu lista luuuuuunga si sa se faca echipe echilibrate ... pun pariu ca sunt o gramada care vor sa joace tactic cu scheme , in echipa cum e la 5 vs 5 decat la 2 vs 2 in care tre sa te misti doar intr`un x . postez in stare de ebrietate nu stiu cat de bine m`am exprimat :))

mai pe scurt sunt pt 5 on 5 si ce a zis cippo  :tooth:
Decat sarac si bolnav ... mai bine bogat si sanatos !

Offline kaLy

• republiKa banaT
  • Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • badass
« Reply #83 on: 13 Nov 08, 21:40:31 »

adica tu joci in cupa asta pentru premiu? lol :\
waSy: pai aveam bani pe vremea aia , puteam sa cumpar si bani cu banii care`i aveam

Offline antonio_Eraser

• Sr. Member
  • ESTI NEIMPORTANT
    • e
« Reply #84 on: 14 Nov 08, 20:14:32 »
pai asta a facut mereu.
SUCK ME BEAUTIFUL !

Offline cosmi

• CS Helper
  • Full Member
  • *
« Reply #85 on: 14 Nov 08, 21:11:15 »
antonio vad ca nu stii sa citesti , nu vad unde am spus ca joc pentru premiu...am spus doar cum puteti organiza o cupa 5la5.intelegeti ce vreti :dwarf: ....in 2009 oare jucam 5 la 5 ? =)) resemnati-va

pt. jkl : care cupa ? :))))

Offline C.RoNaLdO

• r7m
  • Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
    • United Rule!
« Reply #86 on: 14 Nov 08, 21:50:55 »
5vs5 n-o sa jucam nici pana la anul pe vremea asta , mai bine dam drumul la 2vs2.
As the Reds go marching on, on, on!
Champ19ns