21 Aug 17, 05:29:27

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
21 Aug 17, 05:29:27

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24902
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 7
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 4
Total: 5
Yahoo!

Author Topic: RECLAMATIE!!!  (Read 1977 times)

Offline Fuller

• CS Helper
  • Newbie
  • *
  • i`m lovin` it
RECLAMATIE!!!
« on: 18 Sep 08, 21:59:16 »
nu`i mai suport pe playerii care sufera de adminnn ...

PURICE - a facut push pe dust_2002... i`am zis ca a facut push... a zis sa ma uit pe forum... m`am uitat pe forum.... si i`am zis iar ca a facut push... nu a mai zis nimic... au continuat sa faca vreo 3-4 ct... ziceam ca fac push... si la un moment dat... mi`a zis ca il enervez... i`am zis ca nu`si face datoria... si mi`a dat unllama...

tin sa precizez ca el ma indrumat sa fac aceasta reclamatie

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
Re: RECLAMATIE!!!
« Reply #1 on: 18 Sep 08, 22:03:27 »
poti face un ss sa arati unde intra?

adica new game
print screen
paint si tragi un cerc unde era
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline 4yoo

• Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #2 on: 18 Sep 08, 22:31:39 »
purice a facut push pe dust2002 pt k stia altfel limita. Nu a stiut, asa ca mai gresesc si helperii/adminii, k nu suntem roboti, suntem oameni.

Acea limita a fost schimbata de mine si de arnold, deoarece teroristii erau "incoltiti" in baza, spre acel X.

1) Esti pe net
2) Esti pe forumul areaten.net
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi  :)

Offline Puric3

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #3 on: 18 Sep 08, 22:33:14 »
Nu ma bag in seama cu oamenii care chiar nu au ce face, dar vreau sa propun marirea limitei de jos pentru counteri.

Offline Watts

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #4 on: 18 Sep 08, 22:37:06 »
Nu ma bag in seama cu oamenii care chiar nu au ce face, dar vreau sa propun marirea limitei de jos pentru counteri.

Ar fii mai bine sa ramana asa limita aia.Pentru ca, altfel, terro nu ar mai iesi din baza pe partea aia.
i make millions with one shot !

Offline Fuller

• CS Helper
  • Newbie
  • *
  • i`m lovin` it
« Reply #5 on: 18 Sep 08, 23:27:43 »
4yoo... nu e vorba de greseala aici, a facut odata push... i`am zis ca a facut push... ma`ntrebat daca am intrat pe forum si i`am zis ca da .... a facut a 2-a oara push ... i`am zis iar .. + inca vreo 3 counteri... am zis sa le dea slay... nu a luat nici o masura ... intr`un final sa enervat si mi`a zis ceva gen "nu ma suporta" ... si mi`a dat unllama

Offline eG^

• Z*Z*Z*Z*
  • Sr. Member
  • :) :D
« Reply #6 on: 18 Sep 08, 23:47:09 »
Am fost si eu pe server cad a facut purice push,si eu stiam limita cum o stia si purice...
Nu am stiut ca sa schimbat...

Offline Puric3

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #7 on: 18 Sep 08, 23:49:19 »
pretene nu ti-am zis ca nu te sufar

iti zic acuma ca nu te sufar ca nu imi e jena

si eu nu am stat de data asta in cs, deoarece atunci cand muream ma duceam la mess repede.

m-ai scos din pepeni cand m-am trezit cu exclamatia ta de om al dreptatii: "purice nu iti faci treaba de admin", cu toate ca mai erau vreo 4 helperi+admini.

dupa ce ai mai scos cateva perle imi venea sa iti dau un ban pentru o perioada frumoasa de 99999 minute, dar ti-am dat un llama pentru 3 runde ca sa nu ma mai bati la cap ca vazusem si eu pe forum care erau noile limite de push

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #8 on: 19 Sep 08, 09:56:38 »
Purice calm. Vina  o porti tu. Ca helper/admin, cand ti s-a atras atentia ca faci push (mai ales ca omul insista, si nici nu e unul care joaca de o ora pe server), trebuia sa lasi comentariile, te puneai spectator 2 runde si intrai pe forum si vedeai noua limita.

Legat de limita. Eu am plasat limita initial la intrarea in tunel. Si am jucat si tero si tot am intrat pe acolo.. Plus ca exista posibilitatea sa mergi prin apa si sa intrii printr-un tunel si ajungi direct la rampa.
Asa cum este pusa acum limita, tero da 3- 4 flash-uride jos din tunel ( unde nu-s vazuti de ct ), counterii de la x1 iau flash-urile in 90 % din cazuri si nu mai au cum sa protejeze zona. Plus ca, un counter nu vede ce se intampla, jos pe rampa, decat daca sta pe marginea balconului.. unde e omorat rapid de 2 - 3 tero care sunt jos..
« Last Edit: 19 Sep 08, 12:43:10 by Anderson »

Offline corsair

• already drunk or trying
  • Administrator
  • Hero Member
  • *
  • RUBBING MINT
« Reply #9 on: 19 Sep 08, 10:51:39 »
e bine ca s-a facut topicul asta asa apuca toti sa vada ca s-a schimbat....

ar trebui sa facem un topic unde sa posteze doar modii si sa anuntam oamenii daca se schimba limitele pe harti

cat despre dilema asta puric so sorry :P
Heaven is for pussies. REAL men go to HELL!

Offline DJArnold

• Sr. Member
« Reply #10 on: 19 Sep 08, 11:01:39 »
Purice daca tu ai fi pus limita pe aceea harta te intelegeam : iti dadea dreptate.
Cum zicea si Anderson : atat timp cat ti s-a atras atentia, ai trimis omu pe forum si a verificat limita, trebuia sa verifici si tu ca sa clarifici situatia.
Daca moderatorii fac pe "durii" uneori cu voi asa trebuie sa faca si restu ?

Offline Puric3

• Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
« Reply #11 on: 19 Sep 08, 12:25:19 »
Am verificat limita la 2-3 runde dupa ce mi-a dat "lectia de viata" pretenu meu drag Fuller.

Dupa le-am atras atentia si celorlalti jucatori care treceau de limita (cu toate ca erau jucatori vechi pe server- cel putin marea lor majoritate) si nu cred ca ar fi fost cazul sa le dau slay ca erau in aceeasi situatie ca si mine.

Offline Fuller

• CS Helper
  • Newbie
  • *
  • i`m lovin` it
« Reply #12 on: 19 Sep 08, 18:48:52 »
pfff... ce`ti mai place sa suferi ... ai gresit ... suporti consecintele si gata ... nu mai tot comenta atat

Offline kaLy

• republiKa banaT
  • Tennet Elders
  • Sr. Member
  • *
  • badass
« Reply #13 on: 19 Sep 08, 19:00:46 »
Fuller gata, terminati cearta. Sau daca vreti certativa pe mess, PM or else. S-a rezolvat problema, si-a recunoscut greseala acuma termina si tu

Close topic.
waSy: pai aveam bani pe vremea aia , puteam sa cumpar si bani cu banii care`i aveam