24 Apr 17, 02:39:42

Recent

Redirect si Statistici

Welcome, Guest. Please login or register.
24 Apr 17, 02:39:42

Login with username, password and session length

Members
Stats
  • Total Posts: 24896
  • Total Topics: 1776
  • Online Today: 8
  • Online Ever: 115
  • (27 Aug 12, 02:49:24)
Users Online
Users: 0
Guests: 4
Total: 4

Author Topic: Harti  (Read 4958 times)

Offline Hitman

• Newbie
  • *
Re: Harti
« Reply #15 on: 24 Jan 08, 00:54:16 »
Cpl-urile erau foarte tari. Si mie mi-au placut. Nu inteleg de ce nu sunt agreate. NU V-ATI SATURAT DE DUST2, INFERNO, NUKE....?? Sunt de parere k este necesara o anumita varietate a hartilor. Altfel o sa devina monoton. Acum ne mai salveaza scud, tuscan si poate un celtic. :P ::)

Offline Anderson

• Administrator
  • Hero Member
  • *
« Reply #16 on: 24 Jan 08, 03:58:17 »
Daca-mi aduca aminte bine, si cpl-urile le jucam in 6 - 7 oameni. Eu cred ca lista cu harti ar trebui completata cu cpl-urile si ruskka ( again ).

Offline pOrtocala

• User Sters
  • CS Slots
  • Sr. Member
  • **
« Reply #17 on: 24 Jan 08, 04:01:40 »
Daca-mi aduca aminte bine, si cpl-urile le jucam in 6 - 7 oameni. Eu cred ca lista cu harti ar trebui completata cu cpl-urile si ruskka ( again ).
de acord... cpl-urile erau extrem de misto :|
« Last Edit: 24 Jan 08, 05:08:08 by Mr.Anderson »

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #18 on: 24 Jan 08, 04:50:59 »
de acord... cpl-urile erau extrem de misto :|

Offline Webstar

• Full Member
  • Mafia nu doarme,Mafia vegheaza!
« Reply #19 on: 28 Jan 08, 20:39:28 »
ce ar fii sa puneti niste harti noi...nu de mult aparute? :) (mici si mari)
 dimineata cand intru (in weekend pe la 8-9) suntem 2-3 oameni pe sv.. si jucam d2 sau train ... care o fii. :(
~~Parfumul ei ametitor,ca shotu de tequila~~

Offline LeviS

• Full Member
« Reply #20 on: 29 Jan 08, 01:12:07 »
O idee foarte buna!Sincer si eu mam saturat de cate ori joc d2 sau inferno.A inceput sa imi placa mai mult prodigy sau tuscan :)
                                      Fotbalu este viata mEa!!:D

Offline Hitman

• Newbie
  • *
« Reply #21 on: 29 Jan 08, 01:22:14 »
In sfarsit s-a trezit lumea.  :)  Totusi DE CE se pun harti mici si sunt puse si in mapcycle se poate intampla sa nu fie admin pe server si sa se inghesuie 20 de oameni pe 2mp de harta. Asta DACA nu ii omoara pe cativa la inceput.   ::)
« Last Edit: 29 Jan 08, 06:33:17 by Cippo »

Offline Webstar

• Full Member
« Reply #22 on: 29 Jan 08, 02:32:22 »
s-au daca s-ar putea rezolva : cand dam de dimineata "votemap" sa apare si vreo 2-3 harti mici...si asta ar fii o chestie buna

Offline pOrtocala

• User Sters
  • CS Slots
  • Sr. Member
  • **
« Reply #23 on: 29 Jan 08, 15:33:40 »
s-au daca s-ar putea rezolva : cand dam de dimineata "votemap" sa apare si vreo 2-3 harti mici...si asta ar fii o chestie buna
mda... la votemap lipsesc hartile mici :|

Offline Webstar

• Full Member
« Reply #24 on: 29 Jan 08, 18:52:15 »
si asta nu se poate scimba ??? :(

Offline A_to_the_G

• Newbie
  • *
« Reply #25 on: 31 Jan 08, 16:46:25 »
Am o propunere...seara dupa ce vedetzi k nu mai sunt jucatori pe server shi daca e vreun admin pe server sa skimbe intr-o harta mai mica spre de exemplu fy_snow, fy_skullworld2k, awp_dawn...hartzi din acestea mici...in fiecare dimineatza numai awp_dust vad shi nici un player pe server...pai nu ma mira din moment ce e numai harta aia...in fine...imi cer scz de post...vroiam doar sa fac o propunere...am citit cu atentzie regulile serverului, forumului limitele de push shi ce hartzi se pun atunci knd sunt putzin playeri pe server...shi eu propun sa se mai adauge hartzi shi mai mici...eu am mai fost administrator shi pe alt server, nu dau nume k shtiu k nu se face reclama de nici o culoare...shi va spun k mai bine ar fi asha k sa aibe shi altzi playeri ce sa joace dimineatza
Inca o data imi cer scz de post era doar o propunere...voi shtitzi mai bine cum sa procedatzi

Offline jUsT+mE

• Demon Hunter -_-
  • Tennet Elders
  • Hero Member
  • *
« Reply #26 on: 31 Jan 08, 17:17:43 »
Am o propunere...seara dupa ce vedetzi k nu mai sunt jucatori pe server shi daca e vreun admin pe server sa skimbe intr-o harta mai mica spre de exemplu fy_snow, fy_skullworld2k, awp_dawn...hartzi din acestea mici...in fiecare dimineatza numai awp_dust vad shi nici un player pe server...pai nu ma mira din moment ce e numai harta aia...in fine...imi cer scz de post...vroiam doar sa fac o propunere...am citit cu atentzie regulile serverului, forumului limitele de push shi ce hartzi se pun atunci knd sunt putzin playeri pe server...shi eu propun sa se mai adauge hartzi shi mai mici...eu am mai fost administrator shi pe alt server, nu dau nume k shtiu k nu se face reclama de nici o culoare...shi va spun k mai bine ar fi asha k sa aibe shi altzi playeri ce sa joace dimineatza
Inca o data imi cer scz de post era doar o propunere...voi shtitzi mai bine cum sa procedatzi
daca punem harti mici ex: fy_snow,fy_iceworld sv o sa se umple de roboti.mai bine sa fie gol dimineata decat sa fie plin de noobi.

Offline A_to_the_G

• Newbie
  • *
« Reply #27 on: 31 Jan 08, 17:40:26 »
ok, era doar o propunere:)...eu nu ma mai bag...intzeleg k nu vretzi jucatori care nu joc prea bine shi nu cunosc destul de bine regulile pt a nu va face probleme...mie unul mi se pare plictisitor k joc mai mult dimineatza shi e gol serverul:)

Offline Nasu

• Full Member
« Reply #28 on: 1 Feb 08, 07:24:28 »
Subscriu la adaugarea de harti noi. Chiar acum cateva zile am jucat pe alt server o harta " a centrului Bucurestiului", chiar interesanta. Hartile super jucate vor ramane in continuare de baza, dar e interesant sa mai schimbam din cand in cand "peisaju' " ;)

In ceea ce priveste al 2-lea subiect, cel cu orele in care nu e admin pe server : E o prostie sa pui harti mici, pt. ca ar intra toti noobi si toti codatii pe ele. Ar fi un haos de nedescris si nici un admin care sa impuna ordine.
Pentru aceasta problema (valabila de altfel pe toate serverele), exista o singura solutie : Unul din jucatorii care este de obicei online la acele ore sa fie facut helper.

Offline pOrtocala

• User Sters
  • CS Slots
  • Sr. Member
  • **
« Reply #29 on: 1 Feb 08, 17:30:44 »
degeaba va fi facut helper ... pentru ca nu e un jucator care sa fie exact in aceeasi zi in acelasi moment mereu acolo... :| iar la faza cu hartile mici ai dreptate... voi intra toti codatii daca nu e admin